Одеса

Сторінка 47: Приватні лікарі в Одесі

Лікар Отоларинголог Басюк Дмитро Володимирович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на отоларингології. Проводить відеоендоскопічну діагностику ЛОР-органів; промивання носа по Проетцу, продування слухових труб по Політцеру, промивання лакун. У своїй роботі застосовує авторську методику лазерного лікування хронічного тонзиліту
Лікар Стоматолог Вишневська Ірина Олександрівна на Doc.ua
Вишневська Ірина Олександрівна спеціалізується на терапевтичній стоматології. Вона закінчила Одеський національний медичний університет. Проводить процедури по відбілюванню і по художній реставрації зубів, а також лікує будь-які зубні захворювання.
Лікар Гастроентеролог, Гепатолог Коваленко Олександра Миколаївна на Doc.ua
Гастроентеролог і гепатолог Олександра Миколаївна займається комплексною терапією різних за течією і етіологією патологій шлунка і 12-палої кишки, гепатобіліарних порушень, кишечника, а також здійснює ведення, цільову і симптоматичну терапію гепатитів в хронічній формі. Володіє багаторічним досвідом застосування сучасних методів ефективного лікування захворювань шлунково-кишкового тракту і печінки
Лікар Невролог, Вертебролог Чорноп'ятов Валентин Борисович на Doc.ua
Лікар Черноп’ятов В.Б. є головним лікарем медичного центру "Діал". Сфера професійної діяльності Валентина Борисовича - консервативна терапія неврологічних патологій, включаючи дискогенних мієлопатій, невропатій і т.д. Авторству доктора Черноп'ятова належить понад 100 наукових робіт.
Лікар Дерматовенеролог Гордейкін Максим Ігорович на Doc.ua
Дерматовенеролог, учасник багатьох європейських і українських конгресів і конференцій, які зачіпають проблематику дерматології. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні дерматологічних захворювань в тому числі бульозних дерматозів, дифузних захворювань сполучної тканини і грибоподібної мікозу. Дерматоскопія новоутворень шкіри. Діагностика і лікування захворювань, що передаються статевим шляхом.
Лікар Трихолог Єрмошкіна Марина Сергіївна на Doc.ua
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектра хвороб волосся і шкіри голови. Здійснює терапію всіх видів випадання і порідіння волосся, допомагає позбутися від себореї і лупи. Використовує сучасні методи лікування, в тому числі ін'єкційні, виконує підбір професійних профілактичних засобів для самостійного догляду.
Лікар Гастроентеролог Осташевська Олена Анатоліївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на гастроентерології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує гострі і хронічні захворювання і патології органів шлунково-кишкового тракту.
Лікар Психолог Нещадим Олена Юріївна на Doc.ua
Психолог працює спільно з клієнтом над підвищенням його самооцінки, розвитком себе як особистості. До фахівця звертаються з проблемами харчової поведінки, зі складністю постановки життєвих цілей і пріоритетів, з емоційним вигоранням, тривогою. Психолог позбавляє від депресій, фобій, синдрому хронічної втоми
Лікар Акушер-гінеколог Новиченко Андрій Васильович на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог займається лікуванням патології шийки матки та піхви, ендометріозу і аденоміозу, міоми матки, склерополікістоза і функціональних кіст яєчників, патологій бартолінієвих залоз, а також лікує захворювання, що передаються статевим шляхом
Лікар Невролог Галаган Світлана Георгіївна на Doc.ua
Лікар-невролог, лікує пацієнтів, які скаржаться на головний біль, метеозалежність, втрати свідомості, порушення зору, пам'яті або слуху, тремор, підвищену стомлюваність, шум у вухах і ін.