Одеса

Сторінка 52: Приватні лікарі в Одесі

Лікар Офтальмолог Гернага Юліанна Омелянівна на Doc.ua
Юліанна Омелянівна фахівець в сфері офтальмології. Проводить комплексне обстеження і лікування зору, підбирає окуляри, робить томографію. А ще в 2007 році захистила кандидатську дисертацію.
Лікар УЗД-фахівець Карпінський Дмитро Сергійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Дмитро Сергійович є фахівцем з дуплексного сканування вен і артерій, включаючи дослідження брижових судин, ниркових артерій, брахицефальной судин шиї, дослідження судин шиї транскраніальної. Сфера професійної діяльності Дмитра Сергійовича також включає загальну ультразвукову діагностику і діагностику суглобів, сухожиль, м'язів.
Лікар Гепатолог, Фізіотерапевт, Лікар нетрадиційної медицини Калініченко Микола Володимирович на Doc.ua
Микола Володимирович є науковим співробітником НДІ "Медичної реабілітації та курортології". Останні 8 років фахівець професійно займається біорезонансною медициною, спеціалізуючись на терапії вірусних патологій печінки, а також усіляких захворювань органів травлення.
Лікар Психолог, Психотерапевт Танчук Ірина Михайлівна на Doc.ua
Лікар консультує і надає допомогу в сімейних відносинах, в дитячо-батьківських відносинах. Надає допомогу постраждалим від домашнього насильства, при співзалежності та сепарації, при проблемах підлітків, самовизначенні, формуванні психологічної зрілості
Лікар УЗД-фахівець Ладан Ольга Миколаївна на Doc.ua
Область професійних інтересів Ольги Миколаївни як лікаря-діагноста включає сучасну перинатальну діагностику, проведення ультрасонографії органів травлення, сечовиділення, ендокринних залоз, шкірного покриву, лімфовузлів, молочних залоз із застосуванням різних діагностичних режимів.
Лікар Ортодонт Руснак Анастасія Вікторівна на Doc.ua
Сфера професійної діяльності Анастасії Вікторівни включає здійснення комплексної корекції різних типів зміщення прикусу, виправлення нерівностей зубного ряду, ортодонтичну підготовку перед протезуванням.
Лікар Стоматолог Обухівський Костянтин Валерійович на Doc.ua
Здійснює терапевтичне лікування зубів, ендодонтичне, ортопедичне. Спеціалізується на підготовці зубів до протезування, займається естетичними реставраціями.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Гнатенко Ольга Володимирівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог проводить діагностику жіночих захворювань за допомогою гістероскопії, кольпоскопії. Займається консервативним лікуванням і менеджментом міоми матки, ендометріозу, кіст яєчників. Лікує безпліддя, а також патологію шийки матки, веде менопаузу у пацієнток. Крім того проводить операції з приводу раку жіночої репродуктивної системи
Лікар Офтальмолог Ганіченко Ірина Микитівна на Doc.ua
Ірина Микитівна лікар-офтальмолог з майже п'ятдесятилітнім стажем роботи. Виконує медикаментозне лікування ССО, глаукоми, ВМД і ін. Проводить лазерну коагуляцію при макулодистрофіях, дистрофії сітківки, ретіношізіса, тромбозах, вторинної катаракти, глаукоми тощо
Лікар Кардіолог Коцюба Наталія Володимирівна на Doc.ua
Лікар-кардіолог, вищою категорією. Володіє сучасними функціональними методами дослідження захворювання серця.