Одеса

Сторінка 54: Приватні лікарі в Одесі

Лікар Невролог Михайлова Марія Матвіївна на Doc.ua
До компетенції доктора входить діагностика і лікування таких патологій і захворювань, як: остеоходроз, грижі хребта, неврити, інсульти, енцефалопатії, ВСД, хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера.
Лікар Невролог Інцін Костянтин Павлович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар надає консультативну, амбулаторну допомогу хворим неврологічного, нейрохірургічного та загальнотерапевтичного профілю. Проводить інвазивні лікувальні процедури (неселективний тромболізис, люмбальна пункція і параневральні блокади, лікувальна і косметична ботулінотерапія). Лікує невротичні розлади, в т. ч. депресію, панічні атаки, дегенеративні захворювання ЦНС
Лікар Офтальмолог Захарова Оксана Миколаївна на Doc.ua
Оксана Миколаївна лікар-офтальмолог, є асистентом хірурга. Проводить такі процедури, як комплексне обстеження зору, оптичну когерентну томографію, УЗД, підбір окулярів і МКЛ будь-якої складності.
Лікар Стоматолог Авратінський Дмитро Олегович на Doc.ua
Дмитро Олегович є високопрофесійним стоматологом-ортопедом, який виконує всі види протезування. Проводить оперативні втручання будь-якого ступеня складності в галузі стоматологічної імплантації, кісткової пластики, пародонтальної, ендодонтичної хірургії.
Лікар Педіатр Валанцевич Надія Дмитрівна на Doc.ua
Педіатр, фахівець з імунопрофілактики, має першу категорію, у дітей до 18 років проводить лікування патологій внутрішніх органів. Консультує з питань догляду за дітьми раннього віку, вигодовування, проведення вакцинації і імунопрофілактики.
Лікар Ендокринолог Непорада Вероніка Григорівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар проводить консервативне лікування ендокринологічних захворювань, встановлює цілодобовий моніторинг за рівнем цукру, допомагає в реабілітації після хірургічного лікування ожиріння. Лікує тиреоїдит, гінекомастію, гіпертиреоз, гіпотиреоз, гірсутизм, інсулінорезистентність, йододефіцитні захворювання щитовидної залози, метаболічний синдром, нецукровий діабет, предиабет, остеопороз, зоб і інші ендокринні порушення
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Циганенко Ірина Василівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог спеціалізується на радіохвильовому лікуванні жіночих захворювань, лазерній вапоризації, марсупіалізації кісти бартолінової залози. Проводить інтимну контурну пластику. Використовує в своїй практиці методи кольпоскопії і гістероскопії. Лікує маткову кровотечу, ендокринне безпліддя, клімактеричний синдром, кісти яєчників, лейоміому матки, гідросальпінкс, гіперплазію ендометрія матки, передменструальний синдром (ПМС), синдром полікістозних яєчників
Лікар Стоматолог Коцюруба Олег Володимирович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Коцюруба Олег Володимирович спеціалізується на ортопедичній стоматології. У своїй практиці робить акцент на знімне і незнімне протезування: фіксація мостів, коронок, частково-знімних і повних знімних протезів, вінірів. А також займається лікуванням всіх ускладнень карієсу.
Лікар Логопед, Психолог Максименко Катерина Леонідівна на Doc.ua
Катерина Леонідівна спеціалізується на загальній та соціальній психології. Особливість роботи даного фахівця в логопедії полягає в тому, що вона використовує недирективний педагогічний підхід, де «учитель завжди правий» і виходить за рамки тільки корекційної роботи. Використовуючи захоплюючі ігри, казкотерапію, художні елементи, ритморухову техніку навчання, лікар психолог спонукає дитину не тільки говорити правильно, а й розуміти інших, взаємодіяти з оточуючими, вміти розуміти і виражати свої почуття. В роботі використовує зареком
Лікар Офтальмолог Кондрат Яна Ігорівна на Doc.ua
Лікар є фахівцем з дитячої офтальмології. Є постійним учасником багатьох міжнародних з'їздів і наукових конференцій офтальмологів.