Одеса
CompliMed Аркадія, Медичний центр

CompliMed Аркадія, Медичний центр

add_box Гастроентерологія Гінекологія Неврологія Оториноларингологія УЗ-діагностика Урологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Комфортний медичний центр із досвідченими лікарями без черг. Запис онлайн та по телефону. Ідеальний медичний огляд: точно, оперативно, зручно. Якісний та швидкий професійний медогляд будь-якої складності у клініці Complimed. Наші послуги призначені для людей, які прагнуть стежити за своїм здоров'ям, цінуючи свій час.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 10:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Гагарінське плато, 5/2на карті
Приморський

У нас ви не зіткнетеся з чергами, бюрократичними зволіканнями та поганим станом приміщень/обладнання. На відміну від державних лікарень, у нас вам не потрібно сплачувати нескінченні “благодійні внески”, годинами чекаючи у черзі на прийом, оскільки ми приділимо вам саме той час, який ви самі оберете. Наші висококваліфіковані фахівці не прагнуть “продати” вам непотрібні ліки та процедури, адже наша основна мета – подбати про ваше здоров'я та заощадити ваш час.

Ми дбаємо про своїх клієнтів і робимо все, щоб вони задовольнили свої потреби та були здоровими. Наші співробітники – досвідчені професіонали, спеціалісти своєї справи, які з повагою ставляться до кожного клієнта.

Катерина 30 Березень 2024
Дуже сподобалася ця клініка.
Філії мережі
Все клініки