Одеса
CompliMed Аркадія, Медичний центр

CompliMed Аркадія, Медичний центр

add_box Гастроентерологія Гінекологія Неврологія Оториноларингологія УЗ-діагностика Урологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Комфортний медичний центр із досвідченими лікарями без черг. Запис онлайн та по телефону. Ідеальний медичний огляд: точно, оперативно, зручно. Якісний та швидкий професійний медогляд будь-якої складності у клініці Complimed. Наші послуги призначені для людей, які прагнуть стежити за своїм здоров'ям, цінуючи свій час.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 10:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Гагарінське плато, 5/2на карті
Приморський

У нас ви не зіткнетеся з чергами, бюрократичними зволіканнями та поганим станом приміщень/обладнання. На відміну від державних лікарень, у нас вам не потрібно сплачувати нескінченні “благодійні внески”, годинами чекаючи у черзі на прийом, оскільки ми приділимо вам саме той час, який ви самі оберете. Наші висококваліфіковані фахівці не прагнуть “продати” вам непотрібні ліки та процедури, адже наша основна мета – подбати про ваше здоров'я та заощадити ваш час.

Ми дбаємо про своїх клієнтів і робимо все, щоб вони задовольнили свої потреби та були здоровими. Наші співробітники – досвідчені професіонали, спеціалісти своєї справи, які з повагою ставляться до кожного клієнта.

Ганна 04 Червень 2024
Все добре, до клініки питань немає, але важко її знайти)
Катерина 30 Березень 2024
Дуже сподобалася ця клініка.
Філії мережі
Все клініки