Одеса
Complimed, медична клініка

Complimed, медична клініка

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія Оториноларингологія ... ще
Комфортний медичний центр з досвідченими лікарями без черг. Якісний і швидкий професійний медогляд будь-якої складності в клініці Complimed. Послуги призначені для людей, які прагнуть стежити за своїм здоров'ям, при цьому цінують свій час.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Пастера, 56 (1-й поверх, наліво)на карті
Приморський
add_box Гастроентерологія Гінекологія Неврологія Оториноларингологія УЗ-діагностика Урологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 10:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Гагарінське плато, 5/2на карті
Приморський

У клініці «Complimed» використовуються найефективніші методи лікування, працюють з новітнім обладнанням, в числі якого - апарат для денситометрії Echostation Card. Співробітники центру - досвідчені професіонали, фахівці своєї справи, які з повагою ставляться до кожного клієнта.

Спеціалізація

У клініці ви зможете отримати консультації наступних спеціалістів:

• отоларинголог;
  • сімейний лікар;
  • судинний хірург;
  • гастроентеролог.

Діагностичні дослідження

Крім цього, ви можете зробити УЗД черевної порожнини, нирок, сечового міхура, щитовидної і молочних залоз, серця. Висновок від лікаря отримаєте відразу ж після процедури, що виключає необхідність відвідування додаткових фахівців і економить ваш час.

Також, в клініці проводяться дослідження, які діагностують стан ваших судин (дуплексне сканування судин). Вони допомагають оцінити їх структуру і прохідність, виявити тромби, атеросклеротичні бляшки, вимірювати швидкість кровотоку, визначити звужені або розширені ділянки та інше.

У «Complimed» ви можете пройти дослідження мінеральної щільності кісток - денситометрію. Дана процедура дозволяє діагностувати остеопороз і вжити необхідних заходів на ранніх етапах розвитку хвороби, що збільшує ефективність подальшого лікування. Дослідження проводиться на апараті «Echolight» виробництва Італії з використанням R.E.M.S. технологій. Крім мінеральної щільності кісток, фахівець також аналізує T і Z індекси і індекс маси тіла (ІМТ), що в сумі дає змогу зробити максимально об'єктивний висновок.

Основна мета медцентру - подбати про ваше здоров'я і заощадити ваш час. Тому лікарі роблять все, щоб ви задовольнили свої потреби і були здоровими.

Анастасія 04 Липень 2024
Дуже все сподобалося у цій клініці.
Володимир 20 Червень 2024
Усе пройшло добре, від візиту отримав бажане.
Володимир 20 Червень 2024
Усе пройшло добре, від візиту отримав бажане.
Ганна 04 Червень 2024
Все добре, до клініки питань немає, але важко її знайти)
Євген 02 Травень 2024
Сподобалася клініка, все чудово було.