Одеса
Complimed, медична клініка

Complimed, медична клініка

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія Оториноларингологія ... ще
Комфортний медичний центр з досвідченими лікарями без черг. Якісний і швидкий професійний медогляд будь-якої складності в клініці Complimed. Послуги призначені для людей, які прагнуть стежити за своїм здоров'ям, при цьому цінують свій час.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Пастера, 56 (1-й поверх, наліво)на карті
Приморський
add_box Гастроентерологія Гінекологія Неврологія Оториноларингологія УЗ-діагностика Урологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 10:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Гагарінське плато, 5/2на карті
Приморський

У клініці «Complimed» використовуються найефективніші методи лікування, працюють з новітнім обладнанням, в числі якого - апарат для денситометрії Echostation Card. Співробітники центру - досвідчені професіонали, фахівці своєї справи, які з повагою ставляться до кожного клієнта.

Спеціалізація

У клініці ви зможете отримати консультації наступних спеціалістів:

• отоларинголог;
  • сімейний лікар;
  • судинний хірург;
  • гастроентеролог.

Діагностичні дослідження

Крім цього, ви можете зробити УЗД черевної порожнини, нирок, сечового міхура, щитовидної і молочних залоз, серця. Висновок від лікаря отримаєте відразу ж після процедури, що виключає необхідність відвідування додаткових фахівців і економить ваш час.

Також, в клініці проводяться дослідження, які діагностують стан ваших судин (дуплексне сканування судин). Вони допомагають оцінити їх структуру і прохідність, виявити тромби, атеросклеротичні бляшки, вимірювати швидкість кровотоку, визначити звужені або розширені ділянки та інше.

У «Complimed» ви можете пройти дослідження мінеральної щільності кісток - денситометрію. Дана процедура дозволяє діагностувати остеопороз і вжити необхідних заходів на ранніх етапах розвитку хвороби, що збільшує ефективність подальшого лікування. Дослідження проводиться на апараті «Echolight» виробництва Італії з використанням R.E.M.S. технологій. Крім мінеральної щільності кісток, фахівець також аналізує T і Z індекси і індекс маси тіла (ІМТ), що в сумі дає змогу зробити максимально об'єктивний висновок.

Основна мета медцентру - подбати про ваше здоров'я і заощадити ваш час. Тому лікарі роблять все, щоб ви задовольнили свої потреби і були здоровими.

Вероніка 25 Квітень 2024
Візит пройшов добре, усім задоволена.
Дарина 22 Квітень 2024
Сподобалася клініка, все було у  клініці професійно.
Вікторія 17 Квітень 2024
Хороший прием, доктор, Подпорина Елизавета Сергеевна, на все мои вопросы ответила, все, что мне было нужно, я получила, замечаний не было
Олена 16 Квітень 2024
Дуже сподобалася дана клініка.
Дарина 16 Квітень 2024
Дуже сподобалася клініка, також дуже сподобалося що у клініці правдиво інформують пацієнтів. Говорять правду з професійної точки зору.