Одеса
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини

add_box Гастроентерологія Гінекологія Неврологія Оториноларингологія УЗ-діагностика Денний стаціонар ... ще
Паркінг Оплата карткою
В медичному центрі ведуть прийом такі спеціалісти як: гастроентеролог, отоларинголог, акушер-гінеколог, невролог. У структурі медичного центру є клініко-діагностична лабораторія та кабінет ультразвукової діагностики. Також працює денний стаціонар.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Маршала Говорова 10/1Ана карті
Приморський

Медичний центр  ТОВ «Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини»  надає якісні послуги по  обстеженню, діагностиці та лікуванню.

У Амбулаторії загальної практики сімейної медицини працюють доктора медичних наук, кандидати медичних наук, лікарі вищої категоріі.

Медичний центр  ТОВ «Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини» має власну

Клініко - діагностичну лабораторію «Профі -лаб», яка має великий спектр лабораторних досліджень.

У центрі проводится УЗ діагностика .

В амбулаторії працює Денний  стаціонар, де  проводять процедури, здійснення яких з тих чи інших причин неможливо в домашніх умовах (наприклад, підшкірні, внутрішньом’язові, внутрішньовенні ін’єкції; крапельне введення розчинів). У стаціонарі денного перебування пацієнти знаходяться під контролем кваліфікованого середнього медичного персоналу з консультативною лікарською підтримкою.

Обладнання медичного центру:

• Аналізатор автоматичний  Access2  імунохімічний

Кабінет УЗД:

Апарат для УЗД  Aloka prosound

Ксенія 16 Квітень 2024
Клініка дуже подобається, часто користуюся послугами саме цієї клініки.
Дмитро 05 Квітень 2024
Клініка хороша, було комфортно, без зауважень
Катарина 02 Квітень 2024
Візит пройшов добре, усім задоволена.
Юрій 12 Березень 2024
Сподобалось відношення до пацієнтів.
Ірина 07 Березень 2024
Сподобалася клініка. У клініці тихо, комфортно. зручно.