Одеса
SANA VITA

SANA VITA

add_box Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія ... ще
SANA VITA – здорове життя. Центр розташований у зручному місці для одеситів та гостей міста. SANA VITA – команда досвідчених лікарів різних спеціальностей. Кожен лікар є визнаним спеціалістом у своїй галузі. Проктолог, дерматолог, трихолог, гінеколог, уролог, сімейний лікар, УЗД, денний стаціонар та інші види медичної допомоги
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Водопровідна, 2/5на карті
Приморський

SANA VITA – багатопрофільний медичний центр.

У клініці зібрано під одним дахом велику кількість досвідчених лікарів різних спеціальностей. Кожен лікар є визнаним спеціалістом у своїй галузі.

Медичний центр SANA VITA medical укомплектований сучасним діагностичним та лікувальним обладнанням від провідних виробників: welch allyn, olympus, aramo, siemens та інші. Сучасне, сертифіковане медичне обладнання є ефективним інструментом у руках лікаря та дозволяє проводити більш точну діагностику та ефективніше лікування. Усі лікарі регулярно підвищують рівень своїх знань та професійних навичок. У центрі приділяють велику увагу рівню компетенції лікарів та медичних сестер.

Девіз центру - "З увагою до Вашого здоров'я та повагою до Вашого часу". Саме тому лікарі намагаються зробити все можливе для того, щоб пацієнти отримали не лише якісну, безпечну та всеосяжну медичну допомогу, а й витратили при цьому мінімум свого часу.

Медцентр розташований у зручному місці як для одеситів, так і гостей міста.

У пішій доступності від центру знаходяться три автовокзали, залізничний вокзал, трамвайне депо, ринок "привіз", старовинний сквер та інші знакові місця.

Медичний центр знаходиться на одній із головних транспортних артерій міста та має велику кількість місць для паркування поблизу. Але в питаннях дбайливого ставлення до особистого часу наших пацієнтів фахівці не зупинилися на ретельному підході до вибору місця розташування. У центрі здійснюється прийом за попереднім записом для того, щоб уникнути черг. Якщо прийом попереднього пацієнта затягнувся – у центрі запропонують перенести запис на будь-який зручний час або надати знижку на наші послуги, якщо Вам буде зручно зачекати. Колл-центр медичного центру обслуговують лише лікарі! Ви можете звернутися до лікарів за будь-яким зручним для Вас каналом зв'язку (телефонний дзвінок, заявка на сайті, telegram, viber, facebook messenger) - і на зворотному кінці буде фахівець з вищою медичною освітою, який готовий надати Вам безкоштовну первинну консультацію з будь-якого пов'язаного питання. зі здоров'ям.

У непрості часи лікарі намагаються йти назустріч пацієнтам і знаходити будь-які варіанти надання необхідної допомоги незалежно від матеріального становища. У медичному центрі sana vita на постійній основі діє гнучка система знижок для пенсіонерів та можливість сплатити лікування частинами для всіх пацієнтів, кому такий варіант буде зручним.

SANA VITA – здорове життя

Кирило 25 Квітень 2024
Клініка сподобалася, звернуся ще
Олександр 20 Квітень 2024
Хорошая клиника, персонал доброжелательный
Анатолій 15 Квітень 2024
В цій  клініці краще все було ніж в інших. Зручно, комфортно, спокійно.
Катерина 04 Квітень 2024
Візитом залишилась задоволеною.
Кіра 03 Квітень 2024
Все сподобалося у цій клініці. Було комфортно та чудово, все гаразд.