Одеса
Поліклініка №1 Клініки Святої Катерини

Відгуки про клініку Поліклініка №1 Клініки Святої Катерини

Поліклініка
add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія Ортопедія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка Святої Катерини – багатопрофільна приватна медична клініка, розташована на півдні України з центром в Одесі. Підрозділи Клініки оснащені медичним обладнанням останнього покоління і надають понад 2500 видів медичних послуг за, більш ніж, 20 напрямками
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
пр-т Шевченка, 12/1на карті
Приморський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
16 відгуків
Аліна 30 Травень 2024
 Дуже все сподобалося у клініці й медперсонал і лікарі й затишок. Все було на найвищому рівні. При потребі буду звертатися у цю клініку ще обов'язково.
Григорий 24 Травень 2024
Прекрасная клиника, хорошая работа персонала, великолепный сосудистый хирург Иванисов Александр Николаевич. Единственное, я на костылях и было не очень удобно, что от калитки до входа в клинику большое расстояние.
Валентина 03 Травень 2024
Була на консультації в офтальмолога Чайковського Валерія Сігізмундовича, сподобався його професіоналізм, гарне обслуговування та зручний кабінет.
Лада 14 Березень 2024
Гарна клініка, нам подобається
Артур 23 Лютий 2024
Ремонт хороший у клініці, сама клініка дуже сподобалася.
Василь 22 Лютий 2024
Сподобалася клініка.  Все пройшло на найвищому рівні, клінікою повністю задоволений.У клініці чисто, зручно. Доброзичливий, уважний персонал. Все дуже добре було.
Вікторія 02 Лютий 2024
Візитом залишилась задоволена.
Роман 25 Січень 2024
Все сподобалось. Добра консультація. Все добре пройшло.
Елизавета 11 Січень 2024
Хорошая клиника и хорошие специалисты. Доктор, Куринецкая Светлана Анатольевна, помогла разобраться мне с моей проблемой, спасибо. Клиника хорошая, оборудованная хорошо, замечаний не было
Виктор 05 Грудень 2023
Нормальна клініка.