Одеса
Likarium – клініка відновлення здоров'я

Відгуки про клініку Likarium – клініка відновлення здоров'я

Клініка
add_box Гінекологія Кардіологія Масаж Неврологія Оториноларингологія Психотерапія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
LIKARIUM – це лікарі з багаторічним практичним досвідом у сфері відновлення фізичного здоров'я та душевного спокою. Лікування неврологічних станів всіх видів та утруднень. Профілактика та лікування захворювань ендокринної системи. Лікування захворювань серцево-судинної системи. Діагностика та лікування жіночих захворювань, лор-органів у дітей (від 14 років) та дорослих, фобій, страхів, панічних атак, тривожних розладів та інше. Усі види сучасних ультразвукових досліджень та методів функціональної діагностики. Усі види фізіотерапевтичного лікування, індивідуальні програми реабілітації. Всі види класичного ручного та лікувального масажу.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 17:00 access_time_filled сб : 9:00 - 13:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Генуезька, 1/2на карті
Приморський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
17 відгуків
Галина 17 Квітень 2024
Клініка комфортна, всі привітні, дякую.
Надія 18 Березень 2024
Очень хорошая клиника и приятный персонал, я довольна
Валентина 13 Березень 2024
Персонал клиники очень внимательный, диагностику провели аккуратно, хорошие специалисты, очень хорошее обслуживание, я очень рада
Алла 06 Березень 2024
Клініка хороша, доволі якісний комфорт у клініці.
Руслана 06 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка и лікар, ми задоволені
Віталій 25 Січень 2024
Клініка сподобалась.Персонал у клініці дуже хороший та  уважний.
Віталій 24 Січень 2024
Хороша клініка.
Олександр 22 Січень 2024
Нормально у клініці.
Анжела 11 Січень 2024
Дуже сподобалась клініка. Чиста, гарна, комфортна. Гарні, привітливі дівчата на ресепшені.
Ольга 03 Січень 2024
Сподобався візит до клініки.