Одеса
Лікар Гастроентеролог, Терапевт, Ендокринолог Догонова Марія Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Догонова Марія Володимирівна

Марія Володимирівна – лікар ендокринолог, гастроентеролог, терапевт. Займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань ендокринної системи, нирок, лікування анемій, травної системи. Марія Володимирівна складає лікувальні дієти для таких захворювань як: цукровий діабет, захворювання травної системи, нирок, анемії, нейродегенеративні хвороби.

Перевірені відгуки про лікаря 12 відгуків

Аліна 08 Квітень 2024
Лікарка дуже кваліфікована, було добре відношення. Мені все сподобалось
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Милена 04 Березень 2024
Консультація пройшла супер! Усе сподобалось, я була у неї вже не вперше - чудовий лікар.
Анжела 11 Січень 2024
Анна 24 Листопад 2023
Усе сподобалось — підхід лікаря до пацієнта, манера спілкування, те як надала рекомендації, а також призначила які потрібно зробити аналізи. Загалом залишилась задоволеною.
Андрій 01 Листопад 2023
Все було длбре, лікар сподобався
Денис 16 Жовтень 2023
Олег 15 Вересень 2023
Зустріч пройшла добре
Андрей 24 Липень 2023
Всё прекрасно, всё замечательно, отличный врач.
Наталія 11 Липень 2023
Визитом осталась очень довольна, особенно понравилось, что она проконсультировала не только по эндокринологии, а взяла в расчёт всё тело. Правда это был только первый визит, и были сделаны только первые шаги, но думаю, что у нас с врачом всё срастётся и моё выздоровление это только вопрос времени.
Юлія 15 Червень 2023

Всі лікарі Одеса