Одеса
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Будушевська Олена  Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Будушевська Олена Володимирівна

Консультація від 600 грн
Олена Володимирівна - лікар вищої категорії. Спеціалізується на гінекології, ендокринній гінекології та репродуктології. Проводить підбір методу контрацепції, планування вагітності, медикаментозне переривання вагітності, консультування вагітних до 12 тижнів, внутрішньоматкову інсемінацію , кольпоскопію, встановлення та зняття ВМС, УЗД органів малого тазу та ін. Лікує ендометріоз, захворювання що передаються статевим шляхом, порушення менструального циклу, запальні захворювання та ін.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 26 відгуків

Оксана 18 Червень 2024
Сподобався цей лікар. Візит прекрасно пройшов.Дякую.
Світлана 13 Червень 2024
Сподобались кваліфікація та її підхід. Вона усе пояснила чітко та ясно. Це було не перше моє звернення до лікарів, й саме Олена Володимирівна мені сподобалась найбільше.
Ірина 11 Червень 2024
 Мені все дуже сподобалося на візиті у цього лікаря.  Все було супер.
Анна 23 Травень 2024
Лікар сподобалася
Анастасія 17 Травень 2024
Лікарка уважна, добре провела консультацію, призначила лікування, незабаром буде повторний візит до неї.
Анастасія 11 Травень 2024
Хороший лікар, прийом сподобався, планую звернутися ще
Анастасія 18 Квітень 2024
Дуже сподобався підхід лікаря, дуже професійний підхід. Лікар призначає спочатку аналізи, а тільки потім все інше, це мені дуже сподобалося, бо попередні лікарі лікували мене без результатів аналізів
Ксенія 01 Квітень 2024
Все дуже сподобалося.
Елизавета 14 Березень 2024
Обращалась к доктору уже не первый раз. Доктор рекомендовала сдать анализы, объяснила все четко и конкретно по проблеме, рассказала какие последствия могут быть если не лечится. Я очень довольна работой доктором, доктору доверилась и прохожу лечение
Ганна 08 Березень 2024
Все чудово, зауважень не було
1 2 3

Всі лікарі Одеса