Одеса
Лікар Гастроентеролог Прокопчук Юлія Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Прокопчук Юлія Вікторівна

Прокопчук Юлія Вікторівна – лікар гастроентеролог вищої категорії, лікар терапевт вищої категорії; кандидат медичних наук, доцент Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, вибір схеми лікування

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Оксана 28 Березень 2024
У доктора наблюдаюсь уже много лет. Очень хороший специалист!
Юлія 16 Лютий 2024
Все сподобалося на візиті. Продовжую лікування у цього лікаря і надалі теж будемо співпрацювати з цим лікарем.
Єгор 07 Лютий 2024
Лікар дуже чемна, дуже ввічлива. Лікар одразу без зайвих запитань все розповіла план лікування і що краще зробити. Нам сподобалося.
Андрій 13 Грудень 2023
Елена 13 Листопад 2023
В принципе консультация прошла хорошо, мне надо было получить направление на диагностику, так врач порекомендовала что лучше сделать и где. Я осталась довольна.
Дмитро 16 Жовтень 2023
Консультація якось дуже швидко пройшла, я зайшов у кабінет та ще хвилини 2 чекав поки лікар завершить свої справи у телефоні, також лікар не помогла мені у розв'язанні проблеми, буду звертатись до іншого лікаря.
Кирил 22 Вересень 2023
Лікарка охайна, комфортно було знаходитись, дуже добре спілкується та надала гарні рекомендації. Консультація пройшла добре.
Віталій 12 Липень 2023
Візитом залишився задоволеним.
Петро 24 Березень 2023
Мене зустрів компетентний лікар, від якого я отримав професійну консультацію з детальними поясненнями. Візитом залишився повністю задоволеним і за потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Всі лікарі Одеса