Одеса
Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт Баскіна  Вікторія  Вікторінва на Doc.ua

Відгуки про Баскіна Вікторія Вікторінва

Вікторія Вікторівна – лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, з 2012 року працює завідувачкою змішаного психіатричного відділення Одеського обласного медичного центру психічного здоров'я, авторка понад 20 наукових статей. Спеціалізується на психіатрії, психотерапії, медичній психології. Надає консультативну допомогу та лікування. Лікує неврози, психози, депресії, панічні атаки, обсесивно-компульсивні, біполярні, посттравматичні, прикордонні розлади особистості, суїцидальні тенденції тощо

Перевірені відгуки про лікаря 21 відгук

Матвій 25 Квітень 2024
 Залишився задоволений візитом. Лікар мені дуже сподобався, загалом візит пройшов добре.
Сергей 04 Квітень 2024
Доктор профессионал, все было как я и хотел
Ксения 26 Березень 2024
Доктор профессиональный, очень понравилась. Планирую обратиться к доктору еще
Анастасія 16 Січень 2024
Звертались до лікаря перший раз, до лікаря ще повернуся на наступний прийом. Лікар, як професіонал, сподобалась, видно що компетентна у своїй справі, прийомом залишилась задоволена, перше враження хороше
Даниил 04 Січень 2024
Мені дуже сподобався візит. Було професійно, лікар допомогла мені. Ще будуть візити, повернуся до цього лікаря ще раз за консультацією.
Марлен 26 Грудень 2023
Класний лікар.
Геннадій 01 Грудень 2023
Мені дуже сподобалось, було все добре. На мій погляд, лікар хороший спеціаліст, лікування допомагає
Ілля 05 Вересень 2023
Вона складає доволі кваліфікованого спеціаліста та у її кабінеті чудова атмосфера.
Віктор 29 Червень 2023
Лікар уважно вислухала, дала поради з лікування. Залишились задоволені прийомом
Мария 13 Червень 2023
Класний спеціаліст, я ходжу до неї не перший раз, вона дійсно допомагає вирішити мою проблему і професійно себе поводить. Рекомендую
1 2 3

Всі лікарі Одеса