Одеса
Лікар Ендокринолог Фейзієва Оксана Леонідівна на Doc.ua

Відгуки про Фейзієва Оксана Леонідівна

Консультація від600 грн
Лікар-ендокринолог вищої категорії. Володіє методами діагностики і лікування захворювань ендокринної системи та порушень обміну речовин. Займається лікуванням цукрового діабету, захворюваннями щитовидної залози. Лікує ожиріння, порушення обміну кальцію, гіпотиреоз.
Відгук

Перевірені відгуки про лікаря 71 відгук

Володимир 20 Червень 2024
Усе пройшло добре, від консультації отримав бажане.
Ганна 23 Травень 2024
Сподобався лікар.Видно що лікар дуже компетентний у своїй справі. Грамотно усе пояснила, надала адекватні рекомендації, чітко розказала що потрібно робити далі. Навіть не очікувала що візит пройде так добре, повністю залишилася задоволена.
Ситуацію виправлено
Галина 25 Квітень 2024
Лікар абсолютно не зацікавлена у тому щоб лікувати людей. Коли ти звертаєшся до цього лікаря з первинними скаргами, чуєш відповідь - прийдете вже тоді коли вас сильно ваша проблема припече. Тобто на початкових стадіях цей лікар не хоче надавати консультацію і якусь допомогу, мені такий підхід лікаря абсолютно не сподобався.
Фейзієва Оксана Леонідівна 26 Квітень 2024
Вітаємо! Нам дуже шкода, що ви зіткнулись з цією ситуацією у нашій клініці. Ми обов'язково прояснимо ситуацію з лікарем та зробимо висновки. Бажаємо вам здоров'я та дякуємо за зворотній зв'язок!
Владимир 17 Квітень 2024
Доктор профессионал, все было отлично
Раїса 20 Березень 2024
Марія 06 Березень 2024
Шикарно пройшов візит, сама лікар прекрасна людина і чудовий спеціаліст.
Олена 22 Лютий 2024
Поле до обследований прийдётся прийти е ней ещё, но мне понравилась внимательность, скрупулёзность Оксаны Леонидовны, я вижу она человек компетентный, поэтому я, так сказать, доверилась.
Ірина 01 Лютий 2024
Оцінюю лікарку на відмінно, чудовий фахівець, детально все вивчила, направила на обстеження, поки що надала поради щодо моєї проблеми, потім планую повторний прийом і лікування. Дякую.
Олена 01 Лютий 2024
Дже гарна лікарка, високого класу фахівець, дякую їй та сервісу! Звертатимусь до неї в майбутньому та рекомендую.
Татьяна 21 Грудень 2023
В принципі всім задоволена, отримала доступну інформацію. Планую далі з нею працювати.
5 6 7 8 chevron_right

Всі лікарі Одеса