Одеса
Лікар Ендокринолог Фейзієва Оксана Леонідівна на Doc.ua

Відгуки про Фейзієва Оксана Леонідівна

21год опыта
Лікар-ендокринолог вищої категорії. Володіє методами діагностики і лікування захворювань ендокринної системи та порушень обміну речовин. Займається лікуванням цукрового діабету, захворюваннями щитовидної залози. Лікує ожиріння, порушення обміну кальцію, гіпотиреоз.

Перевірені відгуки про лікаря 68 відгуків

Владимир 17 Квітень 2024
Доктор профессионал, все было отлично
Раїса 20 Березень 2024
Марія 06 Березень 2024
Шикарно пройшов візит, сама лікар прекрасна людина і чудовий спеціаліст.
Олена 22 Лютий 2024
Поле до обследований прийдётся прийти е ней ещё, но мне понравилась внимательность, скрупулёзность Оксаны Леонидовны, я вижу она человек компетентный, поэтому я, так сказать, доверилась.
Ірина 01 Лютий 2024
Оцінюю лікарку на відмінно, чудовий фахівець, детально все вивчила, направила на обстеження, поки що надала поради щодо моєї проблеми, потім планую повторний прийом і лікування. Дякую.
Олена 01 Лютий 2024
Дже гарна лікарка, високого класу фахівець, дякую їй та сервісу! Звертатимусь до неї в майбутньому та рекомендую.
Татьяна 21 Грудень 2023
В принципі всім задоволена, отримала доступну інформацію. Планую далі з нею працювати.
Любов 20 Грудень 2023
Доктор внимательная, очень скрупулёзная, все рассказала, объяснила, никаких вопросов к доктору не осталось, назначила лечение, через месяц сделаю повторно анализы и посмотрим результат. Остались только положительные впечатления
Тамара 07 Грудень 2023
Консультація була швидкою, але я отримала багато інформації й загалом усе було добре, я залишилася задоволеною.
Дарья 09 Листопад 2023
Лікар була на прийомі чуйна, уважна. Зразу  зрозуміла проблему і на все добре відповіла.  Мені все сподобалось.
5 6 7 chevron_right

Всі лікарі Одеса