Одесса
Врач Эндокринолог Фейзиева Оксана Леонидовна на Doc.ua

Отзывы о Фейзиева Оксана Леонидовна

21год опыта
Врач эндокринолог высшей категории. Владеет методами диагностики и лечения заболеваний эндокринной системы и нарушений обмена веществ. Занимается лечением сахарного диабета, заболеваниями щитовидной железы. Лечит ожирение, нарушение обмена кальция, гипотиреоз.

Проверенные отзывы о враче 69 отзывов

Ситуацию исправлено
Галина 25 Апрель 2024
Лікар абсолютно не зацікавлена у тому щоб лікувати людей. Коли ти звертаєшся до цього лікаря з первинними скаргами, чуєш відповідь - прийдете вже тоді коли вас сильно ваша проблема припече. Тобто на початкових стадіях цей лікар не хоче надавати консультацію і якусь допомогу, мені такий підхід лікаря абсолютно не сподобався.
Фейзиева Оксана Леонидовна 26 Апрель 2024
Вітаємо! Нам дуже шкода, що ви зіткнулись з цією ситуацією у нашій клініці. Ми обов'язково прояснимо ситуацію з лікарем та зробимо висновки. Бажаємо вам здоров'я та дякуємо за зворотній зв'язок!
Владимир 17 Апрель 2024
Доктор профессионал, все было отлично
Раїса 20 Март 2024
Марія 06 Март 2024
Шикарно пройшов візит, сама лікар прекрасна людина і чудовий спеціаліст.
Олена 22 Февраль 2024
Поле до обследований прийдётся прийти е ней ещё, но мне понравилась внимательность, скрупулёзность Оксаны Леонидовны, я вижу она человек компетентный, поэтому я, так сказать, доверилась.
Ірина 01 Февраль 2024
Оцінюю лікарку на відмінно, чудовий фахівець, детально все вивчила, направила на обстеження, поки що надала поради щодо моєї проблеми, потім планую повторний прийом і лікування. Дякую.
Олена 01 Февраль 2024
Дже гарна лікарка, високого класу фахівець, дякую їй та сервісу! Звертатимусь до неї в майбутньому та рекомендую.
Татьяна 21 Декабрь 2023
В принципі всім задоволена, отримала доступну інформацію. Планую далі з нею працювати.
Любов 20 Декабрь 2023
Доктор внимательная, очень скрупулёзная, все рассказала, объяснила, никаких вопросов к доктору не осталось, назначила лечение, через месяц сделаю повторно анализы и посмотрим результат. Остались только положительные впечатления
Тамара 07 Декабрь 2023
Консультація була швидкою, але я отримала багато інформації й загалом усе було добре, я залишилася задоволеною.
5 6 7 chevron_right

Все врачи Одесса