Сторінка 5: Дитячі Психологи в Києві

Лікар Психолог Винокурова Людмила Олексіївна на Doc.ua
Сімейний лікар, терапевт проводить прийом пацієнтів від 3 років. Консультує з приводу гострих і хронічних захворювань внутрішніх органів, перед плановими операціями і проведенням ЕКО, володіє технікою медикаментозної біопунктури. Як психолог консультує при наявності психосоматичних симптомів, тривожних станах, фобіях, складнощі і кризах у відносинах
Лікар Психотерапевт, Психолог Яворська Ірина Петрівна на Doc.ua
21рік досвіду
Ірина Петрівна спеціалізується на психології та психотерапії. Займається лікуванням розладів харчової поведінки, посттравматичного стресу, тривожних і депресивних розладів, порушення адаптації. Веде прийом дорослих і дітей
Лікар Психолог Колгатіна Лідія Ігорівна на Doc.ua
Лідія Ігорівна - фахівець з дорослої та дитячої психології, викладач вищого навчального закладу. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні гіперактивності у дітей, тривожно-фобічних розладів, неврозів. Допомагає виявити здібності у дітей, готовність їх до школи. Консультує в питаннях взаємин статей, особистісного та професійного розвитку, психосоматичних проблем
Лікар Психотерапевт, Психолог Пономарьова Наталія  на Doc.ua
Сімейний психолог, підлітковий психолог. Спеціаліст по работі з кризами і травмами. Телесно-оріенторованний терапевт, арт-терапевт.
Лікар Психолог Гольцберг Катерина Олександрівна на Doc.ua
Дитячий психолог, проводить консультації щодо сімейних проблем, психологічних травм, аутизму, вікових криз, депресії, профорієнтації підлітків, психосоматичних розладів. Спеціалізується на дитячій та сімейній психології, вирішенні післярозлученних проблем, подоланні шкільної неуспішності
Добробут «Дитяча клініка на Лівому березі»
вул. Драгоманова, 21-Ана карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Психолог Томаржевська Інна Володимирівна на Doc.ua
Психолог, дефектолог. Надає психологічну допомогу дорослим і дітям, проводить арт-терапію – лялькотерапія, пісочну терапію, терапію образотворчим мистецтвом. Є доцентом кафедри практичної психології
«Личность», центр психології
вул. Старокиївська, 10на карті
Шевченківськийм. Політехнічний інститут
Лікар Психотерапевт, Психолог Онухова Юлія Юріївна на Doc.ua
Надає психологічну допомогу дорослим і підліткам, які відчувають проблеми у взаєминах в сім'ї або колективі, складно адаптуються до нового місця проживання, втратили сенс життя, мають психосоматичні симптоми, знаходяться в депресивному стані і т. д. Допомагає вивчити і зрозуміти себе, знайти свій шлях до психологічного комфорту
Приватний кабінет Юлії Онухової
Тільки онлайн консультації
вул Хрещатик, 15на карті
Печерськийм. Хрещатик
Лікар Психолог Хмелевський Артем Григорович на Doc.ua
Експерт в області діагностування і лікування психогенно-депресивних, невротичних, фобічних і тривожних розладів. Також Артем Григорович надає допомогу в якості спеціаліста з питань сімейної психотерапії та подолання вікових криз
Лікар Психолог Стороженко Ганна Євгенівна на Doc.ua
Проводить консультації для дорослих, підлітків і дітей. Приймає пацієнтів з порушенням сну, апатією, заниженою самооцінкою і фобіями. Надає спеціалізовану допомогу дітям, усуваючи тривожність, прискорюючи адаптацію, допомагає знайти спільну мову з однолітками.
Лікар Психолог, Логопед Зволінська Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Психолог, працює з дітьми з раннім дитячим аутизмом (РДА), виявляє патологічні зони розвитку, створює програми корекції. Працює за системою ABA (Applied behavior analysis). Займається з дітьми з мутизмом, розладом шкільних навичок, синдромом гіперактивності та дефіциту уваги.