Сторінка 7: Дитячі Психологи в Києві

Лікар Психолог Тарнопольська  Євгенія  Валеріївна на Doc.ua
Томатіс спеціаліст, In-time спеціаліст, спеціаліст мозочкової стимуляції, фахівець діагностики аутизму ADOS, корекційний педагог (проходила практику).
Лікар Психолог Прудка Вікторія Олегівна на Doc.ua
Вікторія Олегівна займається корекцією і усуненням різних залежностей (в тому числі залежних і співзалежних відносин). Проводить комплексну психологічну терапію пацієнтів з використанням безлічі групових і індивідуальних методик
Лікар Психотерапевт, Психолог Харченко Вікторія Андріївна на Doc.ua
Харченко В. А. надає комплексну психологічну допомогу професійним спортсменам, молодим спортсменам і їхнім батькам, а також психологічне консультування з питань самореалізації і особистісного зростання, досягнення цілей, при панічних атаках, страхах, тривозі, розладах харчової поведінки, зниження зайвої ваги
Бест Лайф Центр
Долобецький острівна карті
Дніпровськийм. Гідропарк
Лікар Психолог Халевич Юлія Олександрівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на психології. Проводить консультативний прийом, корекційні заняття, підбирає схему лікування. Лікує психологічні захворювання і допомагає вирішить проблеми такі, як: РАС, СДУГ. Також, Юлія Олександрівна постійно підвищує рівень своєї кваліфікації за допомогою навчальних курсів, семінарів, майстер-класів
Лікар Психолог Талтанова Олександра Євгеніївна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на дитячій і підлітковій психології. Проводить психологічне консультування, психодіагностику, діагностику IQ, психокорекцію, сенсорну інтеграцію, снюзелен терапію. Веде прийом для дітей від 3-х років
Медичний центр психотерапії, психіатрії і практичної психологи «Софія»
вул. Саксаганського, 44, оф. 2на карті
Голосіївськийм. Університет
Лікар Психолог Лисюк Ганна Леонідівна на Doc.ua
Лисюк Ганна Леонідівна
Лікар другої категорії
Лікар-психолог. Спеціалізується на дитячій, сімейній психології, роботі з деструктивними емоційними станами, психосоматичних розладах, легких депресивних станах
Лікар Психотерапевт, Психолог Бень Наталія Валеріївна на Doc.ua
Лікар застосовує в практиці метод когнітивно-поведінкової терапії: сучасне, науково визнане, західний напрямок психотерапії. Серед переваг методу - короткостроковість, обов'язкове планування кожної сесії, постановка цілей і чіткий відробіток проблем з їх профілактикою в майбутньому. Займається психотерапією і допомагає пацієнтам з розладами харчової поведінки, депресивними та тривожними станами, сімейними і міжособистісними проблемами, виступає кар'єрним консультантом і супроводжує особистісний ріст. Працює з проблемою схуднення (позбавлення від зайвої ваги і компульсивного переїдання, психологічний супровід зниження ваги)
Центр психічного здоров'я і травмотерапіі «Інтеграція» на Академмістечку
вул. Набережно-Лугова, 11на карті
Подільськийм. Тараса Шевченка
Виклик додому
Лікар Психолог Мякотина Ірина Андріївна на Doc.ua
Спеціаліст, який займається вирішенням проблем психологічного характеру у пацієнтів дитячого віку, застосовуючи сучасні методики по їх усуненню. Також Ірина Андріївна консультує батьків в питаннях психологічного стану їх дітей
Лікар Психолог Баришнікова  Ірина Валеріївна на Doc.ua
Психолог, арт-терапевт проводить особисті консультації, групові консультації, арт-терапевтичні сесії. Займається лікуванням тривожності, депресії, кризових станів.
Клініка «Ангелія»
вул. Л. Руденко, 3на карті
Дарницькийм. Позняки
Консультація 890 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
нд 19  трав.пн 20  трав.вт 21  трав.keyboard_arrow_right
Лікар Психолог Сауленко Олена Олександрівна на Doc.ua
Лікар веде успішну психологічну практику в когнітивно – поведінковому напрямі, який є одним з найефективніших та науково – доказових методів роботи з розладами харчової поведінки. В своїй роботі дотримується чітких протоколів, але розглядає кожну людину як особистість, яка потребує індивідуального підходу.