Сторінка 4: Подологи в Києві

Лікар Подолог Кульчицька Оксана Миколаївна на Doc.ua
Кваліфікований фахівець в області подології має великий досвід в лікуванні захворювань стопи і нігтя, шкірних грибкових уражень, та усуненні різних деформацій. Виконує весь спектр подологічних процедур, використовуючи сучасні методи і якісну апаратуру
Лікар Подолог Віксман Наталя Євгенівна на Doc.ua
Наталя Євгенівна — подолог, спеціалізується на медичному педикюрі усіх типів складності. Займається лікуванням синдрому діабетичної стопи, грибкових інфекцій (оніхогрифозу, оніхомікозу, оніхолізису), врослих нігтів та ін. Виконує протезування нігтьової пластини
Лікар Подолог Штефан Світлана Володимирівна на Doc.ua
Світлана Володимирівна спеціалізується на лікуванні захворювань області стоп і на попередженні їх виникнення. Видаляє мозолі всіх стадій, бородавки, грануляції. Майстер обрізного і апаратного педикюру та манікюру.
Лікар Подолог Пшенична Аліна Костянтинівна на Doc.ua
Спеціалізується в області подології. Займається лікуванням врослих нігтів, тріщин, мозолів, натоптишів, грибкової інфекції. Виконує професійну обробку стоп, протезування нігтьової пластини. Регулярно підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Лікар Подолог Конєв Віталій Васильович на Doc.ua
4.7
Доктор спеціалізується на подології. Займається вирішенням таких проблем, як: оніхокріптоз, оніхогріфоз, оніхомікоз, всі стадії мозолів, натоптиші, пітливість стоп. Проводить апаратний педикюр і манікюр, лікує врослі нігті за допомогою пластин і скоб
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Подолог Прозор  Виктория  Володимирівна   на Doc.ua
4.0
Кваліфікований подолог з медичною освітою. Спеціалізується на лікуванні та профілактиці захворювань, а також косметичних дефектів стопи, включно зі шкірою і нігтями. Лікар проводить медичний педикюр усіх типів складнощів, лікування врослого нігтя, установку коригувальних систем, обробкою мозолів і тріщин. Також надає нігтям ідеального образу як жінкам, так і чоловікам, і навіть дітям.
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Подолог Грицай  Наталія  Олексіївна   на Doc.ua
4.0
Подолог проводить детальну діагностику та кваліфікаційну консультацію. Спеціалізується на лікуванні захворювань стоп таких як врослі нігті, оніхомікоз, займається видалення підошовних бородавок, а також проводить протезування нігтів. Наталія Олексіївна перетворить Ваші нігті в справжній витвір мистецтва, яке буде залучати до себе захоплені погляди!
Лікар Подолог Хамдун Мухамед Нурі на Doc.ua
Лікар спеціалізується на важких формах вростання нігтьової пластини, видаленні глибоких кореневих мозолів, апаратному медичному педикюрі. Застосовує новітні подологічні методики в роботі зі стопою. Організатор і спікер багатьох міжнародних конференцій. Також проводить авторські семінари, майстер-класи, курси для подологів
Лікар Подолог Штода Інна Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на подології. Займається вирішенням таких проблем, як: оніхокріптоз, оніхогріфоз, оніхомікоз, все стадії мозолів, натоптиші, пітливість стоп. Проводить апаратний педикюр, медичний манікюр, лікує врослі нігті за допомогою пластин і скоб
Лікар Подолог Чижикова Наталія Олександрівна на Doc.ua
Лікар подолог, дерматолог першої категорії надає допомогу при змінах на нігтях, шкірі стопи, при наявності мозолів, натоптишів, гіперкератозу. Проводить ефективне лікування і профілактику шкірних захворювань стопи. Доктор регулярно підвищує свою кваліфікацію