Подологічний центр Бализевської Наталії

Подологічний центр Бализевської Наталії

Клініка
add_box Подологія ... ще
«Підологічний центр Базилевської Наталії» – центр, який спеціалізується на вирішенні проблем стоп та нігтів. Вузький напрямок центру дозволяє максимально якісно надавати допомогу та догляд людям із проблемною діабетичною стопою та іншими патологіями. Серед переваг центру можна відзначити наявність сучасного обладнання та професійної космецевтики, а також те, що в клініці працюють досвідчені висококваліфіковані фахівці
access_time_filled пн - нд : 10:00 - 19:00
вул. Володимира Івасюка (Героїв Сталінграду), 47 ана карті
Оболонський м.Мінська м.Героїв Дніпра

«Підологічний центр Базилевської Наталії» знаходиться в пішій доступності від метро Мінська або Героїв Дніпра, всього за 15 хвилин ходьби. Основною спеціалізацією центру є подологія.

Центр надає послуги при таких проблемах стоп та нігтів:

• деформовані або врослі нігті
  • тріщини
  • мозолі
  • натоптиші
  • уражені грибковою інфекцією нігтьові пластини
  • синдром діабетичної стопи

Також у центрі можна отримати наступний системний догляд для підтримки здоров'я ніг. Досвідчені фахівці проведуть консультацію, нададуть допомогу та при виявленні серйозних патологій порекомендують до якогось лікаря вузької спеціалізації звернутися за допомогою. Цілком може знадобитися додаткова консультація, ортопеда, дерматолога, ендокринолога чи хірурга.

У своїй роботі фахівці центру використовують сучасне обладнання та інструментарій. Апарати з пилососом та крісла клієнтів з електромотором дозволяють виконувати процедуру швидко, якісно та зручно для пацієнта.

За своє здоров'я під час відвідування «Підологічного центру Базилевської Наталії» можна не переживати, адже в центрі дотримуються всіх норм стерилізації та дезінфекції за медичними стандартами. Центр успішно пройшов перевірку щодо саннорм від Асоціації подологів України. У роботі використовуються лише якісні, сертифіковані матеріали та одноразові розхідники.

Юрій 06 Квітень 2024
Все дуже сподобалося у даній клініці.Пройшло все супер.
Анастасія 01 Квітень 2024
Клініка сподобалася, уважний та ввічливий персонал, все зручно і комфортно, дякую.
Артем 16 Березень 2024
Візит відбувся досить професійно, видно що лікар знає свою праву. Наталія Сергіївна -  дуже хороший, кваліфікований спеціаліст. Нам дуже сподобався візит.  Все добре пройшло.Клініка сподобалася теж дуже сильно.
Ольга 16 Березень 2024
Хороша клініка, все пройшло добре, дуже все сподобалося у цій клініці.
Наталія 16 Березень 2024
Візитом залишилась задоволеною.