Сторінка 10: Подологи в Києві

Лікар Подолог Штода Інна Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на подології. Займається вирішенням таких проблем, як: оніхокріптоз, оніхогріфоз, оніхомікоз, все стадії мозолів, натоптиші, пітливість стоп. Проводить апаратний педикюр, медичний манікюр, лікує врослі нігті за допомогою пластин і скоб
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Час прийому: Понеділок (10: 00-21: 00) Вівторок (10: 00-21: 00) П'ятниця (10: 00-21: 00)
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Подолог Войницька Альона  на Doc.ua
Досвідчений лікар-подолог приймає пацієнтів з проблемами ступень і нігтів. Використовуючи високоякісне обладнання проводить лікування гіперкератозу стопи, врослого нігтя, грибка стопи і нігтів, виконує видалення бородавок, мозолів і протезування нігтьової пластини
Лікар Хірург, Подолог, Проктолог, Мамолог Симоненко Сергій Олександрович на Doc.ua
Как хирург специализируется на лечении грыж живота, диастаза мышц передней брюшной стенки и пластики живота. Проводит удаление новообразований кожи и подкожной жировой клетчатки. Лечит весь спектр гнойной патологии. Как проктолог специализируется на лечении геморроя, анальных трещин, парапроктитов, полипов прямой кишки, епителиальных ходов копчика. Как подолог проводит лечение патологии вросших ногтей. Также консультирует пациентов с патологей сосудов верхних и нижних конечностей (варикозное расширение вен, тромбофлебит, атеросклероз сосудов)
Лікар Подолог Дмитренко Ольга Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на подології. Проводить консультації, медичний апаратний педикюр, комплексний догляд за ногами (обробка стоп з наявністю грибкової інфекції, деформованих нігтьових пластин, мозолів, бородавок, тріщин, гіперкератозу і т.д.), корекцію врослих нігтів за допомогою корекційних систем, підбір засобів для домашнього догляд
Лікар Подолог Баша Марія Богданівна на Doc.ua
Баша Марія Богданівна
Виконує медичний апаратний педикюр. Видаляє мозолі всіх видів, лікує тріщини, видаляє гіперкератоз. Лікує врослий ніготь: знімає запальний процес, витягує частки врослого нігтя.
Лікар Подолог Адамов В'ячеслав Володимирович на Doc.ua
Подолог, проводить апаратний манікюр, установку «Скоби Фрезера», «B / S пластин», «Федершпангі», апаратне видалення мозолів, гіперкератозу, тріщин, потовщених і мікотичних нігтів.
Лікар Подолог Рясненко  Ірина Петрівна на Doc.ua
Спеціаліст-подолог високого рівня знань і практичних умінь в питаннях, пов'язаних з проблемами стоп. Виявляє на ранніх стадіях і успішно усуває деформації суглобів стоп, ураження і пошкодження нігтьових пластин, патологічні зміни шкіри стоп (мозолі, тріщини, натоптиші, гіперкератоз, грибкові захворювання та ін.), займається лікуванням врослого нігтя. Виконує медичний педикюр із застосуванням сучасних профілактичних і лікувальних косметичних засобів.
Лікар Подолог Чижикова Наталія Олександрівна на Doc.ua
Лікар подолог, дерматолог першої категорії надає допомогу при змінах на нігтях, шкірі стопи, при наявності мозолів, натоптишів, гіперкератозу. Проводить ефективне лікування і профілактику шкірних захворювань стопи. Доктор регулярно підвищує свою кваліфікацію
МайДоктор
вул. Дарвіна, 8на карті
Печерськийм. Палац Спорту
Лікар Подолог Корольов Дмитро Єгорович на Doc.ua
Спеціалізується на оніхозачистці нігтьових пластин та медичному апаратному педикюрі, виконує обробку п'яткових тріщин, резекцію врослого нігтя та встановлення коригувальних систем, видаляє мозолі та натоптиші.
Лікар Подолог Малуха Ніна Михайлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на подології. Проводить лікування тріщин, видалення мозолів, видалення бородавок, протезування нігтьової пластини, видалення запалення у бічних валиках, резекцію нігтьової пластини