Сторінка 5: Подологи в Києві

Лікар Подолог Даценко  Руслана Анатоліївна на Doc.ua
Кваліфікований фахівець з проблем стопи, майстер педикюру з медичним супроводом. У сферу уваги подолога потрапляють різні деформації стопи, грибкові ураження, трофічні порушення і інші стани, які потребують спеціальних оздоровчих процедур при виконанні педикюру.
Лікар Подолог Комаринська Марина Миколаївна на Doc.ua
Марина Миколаївна - досвідчений фахівець по стопі, майстер нігтьового сервісу. Здійснює видалення мозолів, загоєння тріщин, лікування грибкових захворювань. Проводить апаратний педикюр, терапію врослих ділянок нігтів із застосуванням коригувальних скоб, протезіруют нігтьову пластину.
Руки-Ножиці
вул. Ковпака, 4на карті
Печерськийм. Либідська
Лікар Подолог Мірошниченко Марина Володимирівна на Doc.ua
Лікар проводить лікування пацієнтів, які страждають від грибка стопи і нігтів, тріщин стопи, мозолів і натоптишів. Також займається установкою скоб для лікування врослого нігтя, виконує процедури апаратного медичного манікюру та педикюру
Лікар Подолог Фогороши Анна  Василівна на Doc.ua
Анна Василівна - спеціаліст з подології. Проводить консультацію подолога, аналіз на грибок, апаратну обробку стоп та нігтів, обробку тріщин та натоптишів, грибкових та деформованих нігтів, обробку врослого нігтя та ін. Анна Василівна займається лікуванням оніходистрофії, ортоніксії, мозолів, оніхолізису.
Лікар Подолог Комарова Юлія Леонідівна на Doc.ua
Спеціаліст в сфері подології, спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань стоп і нігтів. Допомагає у вирішенні таких проблем, як оніхомікоз (грибкові нігті), тріщини, гіперкератоз, оніхокріптоз (вростання нігтів). Проводить процедури медичного педикюру та манікюру з використанням апаратних установок.
Лікар Подолог Ашігянц Аревик  на Doc.ua
Ашігянц Аревик
Лікар-подолог, є сертифікованим фахівцем міжнародного класу. Виконує техніки кращих в своїй спеціальності німецьких шкіл. Лікує врослі нігті, оніхомікоз, мозолі, тріщини на ступнях, артрози і т.д.
Лікар Подолог Куліш Марина Вікторівна на Doc.ua
Подолог виконує професійний медичний педикюр, який проводиться при діабетичній стопі, грибковому ураженні нігтів і шкіри, врослому нігті, мозолях, натоптишах, гіперкератозі, тріщинах стоп і інших парамедичних патологіях. Застосовує сучасні лікарські та косметичні засоби. Постійно підвищує свій професійний рівень
Luxor, центр краси та здоров'я (Люксор)
вулиця Оболонська Набережна, 15К1на карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Подолог Солодуха Ірина Михайлівна на Doc.ua
Досвідчений подолог, майстер з манікюру / педикюру. В область професійних інтересів Ірини Михайлівни входить корекція врослого нігтя, обробка діабетичної стопи, усунення тріщин, усунення гіперкератозу, профілактика грибкових захворювань.
Редлайн на Механізаторів
вул. Механізаторів, 2на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Подолог Старостенко  Людмила Вікторівна на Doc.ua
Людмила Вікторівна - фахівець подолог. Спеціалізується на апаратній обробці стоп та нігтів, обробці тріщин та уражених грибком нігтів. Проводить протезування нігтьової пластини, корекцію врослих нігтів та встановлення корекційних систем. Також Людмила Вікторівна видаляє натоптиші, мозолі, бородавки.
Лікар Подолог Хамдун Мохамед Нурі на Doc.ua
Хамдун Мохамед Нурі
21рік досвіду
Лікар-подолог для лікування шкірних захворювань стопи і нігтів використовує найефективніші методи: акупунктура, кінезіотейпування, рефлекторний масаж, хірургічна корекція і т.д. Виконує статичний і динамічний аналіз стоп