Лікар Подолог Віхлянцева  Людмила  Павлівна на Doc.ua

Відгуки про Віхлянцева Людмила Павлівна

Консультація від350 грн
Лікар проводить апаратний медичний педикюр, медичний педикюр для діабетичної стопи, протезування нігтьових пластин. Займається лікуванням уражень нігтьової пластини, нігтя, грибка нігтів (оніхомікозу), мозолів.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 37 відгуків

Ірина 06 Серпень 2024
Тільки найкращі враження від візиту, все сподобалося, і лікарка, і клініка і відношення. Всі привітні та уважні, особливо відмічу лікарку, дуже приємна як людина і фахівець, надала дієві поради і рекомендації. Такод окрема подяка сервісу за роботу!
04 Липень 2024
Лікар дійсно прекрасний спеціаліст. Візит пройшов просто чудово, все дуже сподобалося.
Ірина 08 Червень 2024
Прийом сподобався, кваліфікований лікар, говорив все ясно і чітко, все швидко, нічого зайвого, все по справі.
Ірина 04 Червень 2024
Дуже приємний лікар, дуже якісно виконала свою роботу, я задоволена
Олена 28 Травень 2024
Лікар дуже компетентний, уважний, я дуже задоволена роботою лікар. Лікар дуже вдячна!
Олена 18 Травень 2024
Мені сподобалось відношення лікаря до пацієнта, відповіла багато на мої питання, все чітко пояснила всі питання які я не розуміла. Мої питання на даний час були пояснені та вирішені.
Тетяна 02 Травень 2024
Лікар дуже сподобалася, все розказала, процедуру зробила добре, я задоволена лікарем і записалася до лікаря на наступний прийом
Софія 04 Квітень 2024
Дуже сподобався підхід лікаря. Все дуже сподобалося на візиті.
Олександр 23 Березень 2024
Все чудово пройшло. Дуже добрий, хороший спеціаліст.
Василь 23 Березень 2024
Залишились задоволені - лікар була привітлива й не намагалась нав'язувати нічого зайвого, усе тільки по ділу.