Врач Подолог Вихлянцева  Людмила  Павловна на Doc.ua

Отзывы о Вихлянцева Людмила Павловна

Консультация от350 грн
Врач проводит аппаратный медицинский педикюр, медицинский педикюр для диабетической стопы, протезирование ногтевых пластин. Занимается лечением поражений ногтевой пластины, вросшего ногтя, грибка ногтей (онихомикоза), мозолей.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 37 отзывов

Ірина 06 Август 2024
Тільки найкращі враження від візиту, все сподобалося, і лікарка, і клініка і відношення. Всі привітні та уважні, особливо відмічу лікарку, дуже приємна як людина і фахівець, надала дієві поради і рекомендації. Такод окрема подяка сервісу за роботу!
04 Июль 2024
Лікар дійсно прекрасний спеціаліст. Візит пройшов просто чудово, все дуже сподобалося.
Ірина 08 Июнь 2024
Прийом сподобався, кваліфікований лікар, говорив все ясно і чітко, все швидко, нічого зайвого, все по справі.
Ірина 04 Июнь 2024
Дуже приємний лікар, дуже якісно виконала свою роботу, я задоволена
Олена 28 Май 2024
Лікар дуже компетентний, уважний, я дуже задоволена роботою лікар. Лікар дуже вдячна!
Олена 18 Май 2024
Мені сподобалось відношення лікаря до пацієнта, відповіла багато на мої питання, все чітко пояснила всі питання які я не розуміла. Мої питання на даний час були пояснені та вирішені.
Тетяна 02 Май 2024
Лікар дуже сподобалася, все розказала, процедуру зробила добре, я задоволена лікарем і записалася до лікаря на наступний прийом
Софія 04 Апрель 2024
Дуже сподобався підхід лікаря. Все дуже сподобалося на візиті.
Олександр 23 Март 2024
Все чудово пройшло. Дуже добрий, хороший спеціаліст.
Василь 23 Март 2024
Залишились задоволені - лікар була привітлива й не намагалась нав'язувати нічого зайвого, усе тільки по ділу.