Сторінка 8: Подологи в Києві

Лікар Подолог, Дерматолог Іванина Олена Василівна на Doc.ua
Лікар-дерматолог займається лікуванням різних дерматозів і папулосквамозних порушень шкірного покриву, проводить апаратну косметологію обличчя, апаратне лікування шкіри та нігтів при грибкових та інфекційних ураженнях
Лікар Подолог Зеленіна Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Тетяна Володимирівна подолог, консультує при патологіях стопи і нігтьових пластин. Спеціалізується на проблемах стопи при цукровому діабеті та порушеннях кровопостачання нижніх кінцівок, при діагностиці застосовує камертон для вимірювання вібраційної чутливості. Лікує врослий ніготь: витягує частки нігтьової пластини, обробляє і промиває запалені ділянки. Проводить лікування тріщин, видалення натоптишів, видалення мозолів, видалення бородавок. Протезування нігтьової пластини. Встановлює коригувальні скоби.
Лікар Подолог Пилипчук Наталія Олександрівна на Doc.ua
Наталія Олександрівна - подолог, лікує врослі нігті за допомогою коригувальних скоб і пластин, проводить процедури апаратного медичного педикюру, видаляє шпори тріщини, мозолі, натоптиші
Лікар Подолог Венцель-Шпор Ольга Сергіївна на Doc.ua
Ольга Сергіївна Венцель спеціалізується на медичному апаратному педикюрі, догляду за діабетичною стопою, складних випадках вростання нігтьової пластини, видаленні мозолів різної складності і підошовних бородавок
Лікар Подолог Конєв Віталій Васильович на Doc.ua
Доктор спеціалізується на подології. Займається вирішенням таких проблем, як: оніхокріптоз, оніхогріфоз, оніхомікоз, всі стадії мозолів, натоптиші, пітливість стоп. Проводить апаратний педикюр і манікюр, лікує врослі нігті за допомогою пластин і скоб
Академія Подологіі Конєва
вул. Січових Стрільців, 21на карті
Шевченківськийм. Контрактова площа
Лікар Подолог Сажай Наталія Федорівна на Doc.ua
Спеціаліст-подолог, проводить видалення бородавок, мозолів і натоптишів, лікування ран і тріщин на стопі, врослих ділянок нігтів, оніхомікозу, а також здійснює обрізний і апаратний педикюр.
Лікар Подолог Сергєєва Людмила Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-подолог спеціалізується на вирішенні проблеми врослого нігтя з грануляцією і без її використання, встановлює скоби і пластини, проводить процедуру медичного педикюру. Виробляє видалення мозолів, бородавок і натоптишів. Лікує такі порушення як гіперкератоз і гіпергідроз.
Лікар Подолог Бойченко Бойченко Володимирівна на Doc.ua
Кваліфікований подолог вирішує проблеми з відшарування та деформації нігтьових пластин, грибкових захворювань, утворення мозолів та натоптишів, тріщин, підвищеної пітливості стоп та виконує лікування вріслих нігтів за допомогою пластин і титанової нитки
4.5
Лікар Подолог Яручик Светлана Васильевна на Doc.ua
Світлана Василівна спеціалізується на медичному апаратному педикюрі, проводить обробку і лікування гіперкератозу, гіпергідрозу, тріщин, натоптишів, мозолів, бородавок. Встановлює коригувальні скоби при деформації нігтів, займається посттравматичним відновленням нігтьової пластини. Вільно володіє англійською мовою
4.5
Лікар Подолог Ручкина Світлана Іванівна на Doc.ua
Світлана Іванівна має багаторічну практику в якості спеціаліста-подолога, проводить сучасну корекцію врослого нігтя спеціальними скобами і пластинами, виготовлення індивідуальних ортезів і ортозів з подальшим протезуванням нігтьової пластини, терапію оніхомікозу, лікування та профілактику тріщин на стопах, видалення бородавок і натоптишів.