Сторінка 6: Подологи в Києві

Лікар Подолог Кравець Наталія Ігорівна на Doc.ua
Наталія Ігорівна – фахівець подолог, веде консультативний прийом дорослих та дітей, виконує всі види подологічних процедур-від лікування тріщин на п'ятах, догляду за стопою до протезування нігтьової пластини. Спеціалізується на медичному апаратному педикюрі.
Лікар Подолог Хаккулова Наталія Турсуновна на Doc.ua
Наталя Турсуновна спеціалізується на лікуванні захворювань стоп, нігтів. Проводить роботу, спрямовану на усунення наступних проблем нижніх кінцівок: гіперкератоз, натоптиші, мозолі, тріщини, врослий ніготь і ін. Виконує процедуру апаратного педикюру.
Лікар Подолог Ткаченко Оксана Вікторівна на Doc.ua
Лікар здійснює видалення стрижневих мозолів, натоптишів, коригує врослий ніготь, доглядає за діабетичною стопою, лікує мікози та оніхомікози і інші проблеми і захворювання стоп.
Лікар Подолог Наріжна  Яна  Олександрівна на Doc.ua
Спеціаліст проводить апаратний медичний манікюр, роботу з відновлення нігтьової пластини після хірургічного втручання, роботу з нігтем, різної складності, корекцію та виправлення деформацій нігтьових пластин, профілактику грибкового ураження шкіри стопи та нігтів.
Лікар Подолог Цар Ірина Григорівна на Doc.ua
1рік досвіду
Лікар спеціалізується на подології. Займається лікуванням таких захворювань, як: оніхомікоз, оніхолізис, оніхогріфоз, оніхокріптоз. Також, проводить лікування підошовних бородавок, тріщин (рагади), підошовного гіперкератоза
Лікар Подолог Папченко Алла Анатоліївна на Doc.ua
Лікар лікує гіперкератоз (натоптиші), тріщини і мозолі на стопах, їх пітливість і ламкість нігтів ніг і рук. Проводить апаратний медичний педикюр, парафінотерапія, доглядає за діабетичною стопою.
Лікар Подолог Кульчицька Оксана Миколаївна на Doc.ua
Кваліфікований фахівець в області подології має великий досвід в лікуванні захворювань стопи і нігтя, шкірних грибкових уражень, та усуненні різних деформацій. Виконує весь спектр подологічних процедур, використовуючи сучасні методи і якісну апаратуру
МайДоктор
вул. Дарвіна, 8на карті
Печерськийм. Палац Спорту
Лікар Подолог Гребеніченко Ганна Юріївна на Doc.ua
Анна Юріївна Гребеніченко - фахівець-подолог, спеціалізується на постановці коригувальних скоб на врослий ніготь, проводить медичний апаратний педикюр, лікування тріщин, мозолів, обробку грибкових нігтів
Лікар Подолог Зеленська Тетяна Василівна на Doc.ua
Тетяна Василівна лікує такі захворювання і стани, як: врослі нігті, оніходістрофія (деформація нігтів), оніхомікоз (грибкові інфекції нігтів), мозолі, натоптиші, гіперкератоз, тріщини
Лікар Подолог Маланіч Леся Олегівна на Doc.ua
Леся Олегівна спеціалізується на лікуванні захворювань стоп і нігтів. Проводить апаратну обробку стоп і нігтів, обробку тріщин і уражених грибком нігтів, протезування нігтьової пластини, корекцію врослих нігтів та ін. Займається лікуванням оніхомікоза, оніхокріптоза, оніхолізіса, оніхогріфоза, поднігтьової гематоми, деформації нігтів, гіперкератозу, мозолі, гіпергідрозу