Ільницька Інна Федорівна

Лікар вищої категорії
18 років досвіду
Дорослі
Діти
Лікар-подолог вищої категорії, здійснює апаратний педикюр і манікюр, протезування нігтів, нарощування нігтів гелем. Проводить лікування врослих нігтів (за допомогою скоб, пластин), мікозу стоп, пітливості стоп, тріщин, плоскостопості (поперечного, поздовжнього), артрозу (деформації вальгусной кістки першого пальця) та інші. Веде прийом для дорослих, дітей і пенсіонерів
Кабінет подологічної практики Ільницької І.Ф.
ул. Генерала Шаповала, 2на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Онлайн - запис
Виберіть час прийому для запису онлайн
Нд 01 Серпень Пн 02 Серпень Вт 03 Серпень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Інна Федорівна має дипломи Геволь, Зюда, Сіктус, Карт, Лютике , Альпрессан

Освіта

• Национальный Университет Биоресурсов, биоинженерный факультет, микробиолог, Киев (1989)

Участь в асоціаціях

• Член Украинской Ассоциации подологов

Виконувані процедури

• Апаратний педикюр, манікюр
  • Протезування нігтів
  • Лікування врослих нігтів (за допомогою скоб, пластин)
  • Нарощування нігтів гелем

Перевірені відгуки про лікаря

20 Відгуки
Святослав 29 Січень 2021
Мені дуже сподобався професіоналізм даного лікаря, його відношення до сина. До мене, я була з ним. Вона гарно проконсультувала, все пояснила, все показала. Я всім задоволена, й надалі будемо до неї звертатись!
Анастасия 16 Січень 2021
Врач - профессионал своего дела, внимательная, все понятно обьяснила и дала рекомендации.
Ірина 16 Січень 2021
Мені дуже сподобався прийом, дуже приємний лікар. Все зробила, як треба! В принципі, мені все сподобалося.
Катерина 04 Серпень 2020
Все було чудово. Лікар дуже грамотно все розповіла. Кабінет чистий, все стерильно. Працювала в масці й рукавицях, все оброблено. Я задоволена.
Анна 08 Лютий 2016
Понравился ее профессионализм, подход к человеку, в разговоре очень приятная.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ