Сторінка 454: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Психолог Томаржевська Інна Володимирівна на Doc.ua
Психолог, дефектолог. Надає психологічну допомогу дорослим і дітям, проводить арт-терапію – лялькотерапія, пісочну терапію, терапію образотворчим мистецтвом. Є доцентом кафедри практичної психології
«Личность», центр психології
вул. Старокиївська, 10на карті
Шевченківськийм. Політехнічний інститут
Лікар Косметолог Аверіна Владлена Ігорівна на Doc.ua
Дерматовенеролог, косметолог, має першу категорію, проводить діагностику (дерматоскопію і тріхоскопію), гідродермабразі., введення ботулотоксином, кріоліфтинг, мезотерапію, нідлінг, нитковий ліфтинг, плазмоліфтинг, пілінги і інші процедури, спрямовані на омолодження шкіри і оздоровлення організму.
Здравиця (Zdravitsa), клініка сімейної медицини
вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в бук.А, секція Дна карті
Печерський
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Чернишов Павло  на Doc.ua
Чернишов Павло
Лікар займається виявленням і подальшим лікуванням венеричних і шкірних захворювань. Спеціалізується на лікуванні пацієнтів, у яких було діагностовано захворювання атопічний дерматит, а також інші дерматози в хронічній формі.
Американський медичний центр
вул. Бердичівська, 1на карті
Шевченківськийм. Політехнічний інститут
Лікар Отоларинголог Панченко Оксана Олександрівна на Doc.ua
Лікар проводить сучасну діагностику патологій ЛОР-органів, лікує консервативним шляхом гострі і хронічні захворювання, спеціалізується на хірургічному лікуванні лор-органів. До лікаря варто звернутися при симптомах фарингіту, тонзиліту, ангіни, синуситу, гаймориту, риніту, отиту, паратонзилярного абсцесу
Лікар Дерматоонколог, Дерматолог Ризниченко Олена Геннадієвна на Doc.ua
Олена Геннадіївна - кваліфікований дерматолог, дерматоонколог і косметолог. Веде прийом пацієнтів віком від 0 до 18 років. Займається лікуванням запальних, алергічних, імунних, грибкових і бактеріальних хвороб шкірних покривів у дітей. Проводить професійну діагностику для виявлення причин шкірних проявів
Лікар Проктолог Савченко Сергій Пилипович на Doc.ua
Проктолог, хірург, має другу лікарську категорію. Володіє сучасними методами діагностики і терапії проктологічних гострих і хронічних захворювань: тріщина, свищ, геморой, проктит, парапроктит.
КДЦ Святошинського району, філіал №3
ул. Куренного Петра, 2на карті
Святошинськийм. Святошин
Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт Мухаровська  Інна  Романівна на Doc.ua
Мухаровська Інна Романівна
Доктор медичних наук
Спеціаліст працює з такими проблемами, як тривожні та депресивні стани, психосоматичні розлади, психотравматичні та стрес-асоційовані розлади, кризові ситуації, психологічна дезадаптація у складних життєвих обставинах, втрата та горювання, криза здоров’я, екзистенційна криза, професійна криза, емоційне вигорання, труднощі у міжособистісних відносинах, особистісний розвиток, самопізнання та самовизначення.
Лікар Лікар функціональної діагностики, Фізіотерапевт, Сімейний лікар, УЗД-фахівець, Педіатр Негрієнко Юлія Анатоліївна на Doc.ua
Доктор веде прийом дітей і дорослих по терапевтичному напрямку, а також консультує в області фізіотерапевтичного лікування і реабілітації. Проводить всі основні види фізіопроцедур. Підбирає індивідуальні відновлювальні програми. Практикує методику нейрореабілітації апаратного біоуправління
Лікар Трихолог, Дерматолог, Косметолог Петраш Анжела Антонівна на Doc.ua
Анжела Антонова - провідний фахівець клініки EDIT по ін'єкційним методикам, пілінгів і чисток в косметології, крім проблем шкіри обличчя лікує також захворювання волосистої частини голови (випадання волосся, облисіння). Регулярно проходить навчання сучасним методикам інтенсивної косметології. Є автором безлічі статей по косметології на сайтах і в виданнях «Вести», «Chercher la femme», «NOVA», «EDIT», а також відео для каналу «editbeauty» на Youtube
EDIT-BEAUTY (Едіт-б'юті), клініка інтенсивної косметології
Тільки онлайн
провулок Бехтерівський, 8на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Ендокринолог Арендар Олена Анатоліївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на гінекології, ендокринології, оперативній гінекології. Виконує УЗД, гістероскопію, лапароскопічні операції, кріодеструкцію, а також радіохвильову коагуляцію. Лікує патології, що виникають в шийці матки, опущення стінок піхви/матки та ін.
Медіком (Medikom) на Печерську
Консультация гинеколога по результатам операции ‒ 389 грн., повторная в женской консультации ‒ 515 грн.
вул. Василя Тютюнника, 37/1на карті
Печерськийм. Палац Україна