Сторінка 454: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 18 Липня
Лікар Стоматолог Новікова Ліліана Анатоліївна на Doc.ua
Ліліана Анатоліївна є фахівцем з ендодонтичного лікування зубів (лікує кореневі канали), терапевтичне лікування - хвороб некаріозного природи (клиновидного дефекту, адентії, гіперестезії, флюорозу емалі і ін.), каріозної природи (пульпіту, карієсу, періодонтиту) .Також доктор Новікова проводить протезування зубів.
DD клінік на вул. Ахматової
вул. Анни Ахматової, 30на карті
Лікар Хірург Совінський Ігор Богданович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на хірургії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування, лікує різні захворювання за допомогою фізичного втручання
Консультативно-діагностичний центр Шевченківського району
вул. Саксаганського, 100на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Психолог, Психотерапевт Павлюк Катерина Володимирівна на Doc.ua
Катерина Павлюк - психолог, гештальт-терапевт, арт-терапевт. Спеціалізується на сімейній терапії, питаннях, пов'язаних з емоційним вигоранням, пошуком себе, сенсу життя, тривогою та депресією. До неї можна звернутися, якщо Ви: не відчуваєте радості у житті, переживаєте втрату чи розставання, нещасні у стосунках, відчуваєте себе самотніми, не можете сепаруватися від батьків, відчуваєте тривогу та страх, відчуваєте проблеми під час зміни сфери діяльності, тяжко переживаєте переїзд та адаптацію на новому місці. В терапії прагне підвищення вітальності, рівня життєвої енергії, яка робить життя радіснішим та яскравішим.
Онлайн кабінет психологічної допомоги
вул. Михайлівська, 22 Ана карті
Подільськийм. Майдан Незалежності
Лікар Косметолог Шершень Марія Олександрівна на Doc.ua
Марія Олександрівна проводить лазерну епіляцію. Для позбавлення від небажаного волосся, лікар використовує нову сучасну техніку, проводить процедуру швидко і ефективно.
Люменіс на ст. м. Позняки
ул. Гришка, 4-ана карті
Позняким. Позняки
Лікар Офтальмолог Каплієнко Юлія Євгеніївна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог, спеціалізація якого - контактна корекція і оптометрія, здійснює підбір всіх видів корекції зору (очкової і контактної), а також лікування патологій органу зору.
Офтальмологічний кабінет Люксоптика ТЦ Піраміда
вул. Мішуги, 4на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Педіатр Альюсеф Майя Хайдарівна на Doc.ua
Автор 15 наукових друкованих праць і доповідей на міжнародних науково-практичних конференціях, лікар-педіатр займається ранньою діагностикою та лікуванням захворювань внутрішніх органів у дітей різного віку. Доктор володіє методиками оцінки фізичного і психічного розвитку
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Лікар Стоматолог Іваненко Тетяна Євгеніївна на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт, учасник асоціації пародонтологів України. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань тканин пародонта і слизової оболонки порожнини рота. Проводить будь-які терапевтичні маніпуляції, в тому числі професійну гігієну порожнини рота і відбілювання зубів
Сіті Смайл, Медичний центр
вул. В. Липковського (Урицького), 18, 2 поверхна карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Отоларинголог Вєтрова Оксана Михайлівна на Doc.ua
Лікар проводить своїм пацієнтам отоскопію, риноскопію (передня, середня, задня), ендоскопічну діагностику ЛОР-органів, туалет вуха, носа, промивання лакун піднебінних мигдалин. Лікує обмежений, дифузний, ексудативний, гнійний отит, сальпінгоотіт, риносинусит гострий і хронічний різної етіології, аденоїдні розростання, травми ЛОР-органів, гематоми вуха, носової перегородки, атероми мочки вуха
Медіком (Medikom) на Оболоні
пр-т Героїв Сталінграда, 6 Дна карті
Оболонськийм. Оболонь
Медіком (Medikom) на Печерську
вул. Василя Тютюнника, 37/1на карті
Печерськийм. Палац Україна
Лікар Хірург, УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог Мосендз Олена Володимирівна на Doc.ua
Олена Володимирівна володіє всіма сучасними методами діагностики, лікування і хірургічних втручань в гінекології. Лікар проводить УЗД-діагностику, кольпоскопію і т.д. Є регулярною учасницею всеукраїнських науково-практичних конференцій, симпозіумів в своїй тематиці.
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Лікар Кардіолог Гаврилюк Сергій Олегович на Doc.ua
Сергій Олегович - дипломований і кваліфікований кардіолог, Заслужений лікар України, автор 2 книг, понад 40 наукових робіт, 18 раціоналізаторських пропозицій. За видатні заслуги в медицині Сергій Олегович неодноразово нагороджувався дипломами та почесними званнями. Сергій Олегович багато разів був запрошеним експертом на різних телевізійних програмах
Київська міська клінічна лікарня № 1
Харківське шосе 121на карті