Сторінка 452: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Хірург, УЗД-фахівець Мелешко  Олександр Вікторович на Doc.ua
Спеціалізується на амбулаторній (малоінвазивної, консервативної) хірургії та спортивній медицині. Проводить діагностику і лікування захворювань внутрішніх органів, судин нижніх кінцівок, ран, новоутворень м'яких тканин, спортивних травм. Кваліфіковано виконує УЗД внутрішніх органів, органів малого таза, сечовидільної системи, щитовидної, молочних залоз, лімфатичних вузлів, м'яких тканин. Автор 5 друкованих та електронних статей.
Добробут на Сікорського
вул. Сікорського, 1 (Житловий комплекс «Зелений острів 1»)на карті
Шевченківськийм. Берестейська
Лікар Проктолог, Хірург Шушкевич Юрій Миколайович на Doc.ua
Шушкевич Юрій Миколайович
Юрій Миколайович спеціалізується на загальній хірургії та хірургічному лікуванні проктологічних захворювань. Проводить різні обстеження (ректороманоскопію, колоноскопію). Займається лікуванням геморою, гострих анальних тріщин і тріщин прямої кишки, проктитів, колітів, а також виконує апендектомію, холецистектомію, видалення новоутворень і гриж. Приймає дорослих і дітей від 5 років
Лікар Ревматолог Крочак Святослава Петрівна на Doc.ua
Крочак Святослава Петрівна
21рік досвіду
Лікар спеціалізується на ревматології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: ревматоїдний артрит, остеопороз, фіброміалгія, подагра, системний червоний вовчак
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог Дайнеко Інна Іванівна на Doc.ua
Доктор Дайнеко Інна Іванівна спеціалізується в акушерстві, гінекології, надає допомогу в проведенні ультразвукової діагностики. До компетенції лікаря входить обстеження пацієнток, профілактика і лікування захворювань жіночої репродуктивної системи
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Шіпульняк Ірина Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапії і сімейній медицині. Володіє клінічними і додатковими методами обстеження пацієнта (збір анамнезу, огляд, вимір артеріального тиску і ЧСС, сатурації крові, ЕКГ, проба Руф'є, розрахунок індексу маси тіла). Складає план додаткового обстеження і схеми медикаментозного лікування, консультує з питань корекції способу життя (дієта, фізична активність). Займається лікуванням таких захворювань, як: гастрит, бронхіт, пневмонія, цистит, панкреатит, ішемічна хвороба серця, серцева недостатність, риніт. Веде прийом д
Лікар Офтальмолог Палеха Ольга Миколаївна на Doc.ua
Палеха Ольга Миколаївна
Палёха О.Н. кандидат медичних наук, лікар-офтальмолог вищої категорії і регулярний учасник Європейських та Всесвітніх офтальмологічних конгресів. А також доктор має великий досвід практичної роботи і авторство по 19 опублікованими наукових робіт.
Лікар Отоларинголог, Сурдолог Болдакова Ольга Олександрівна на Doc.ua
Дитячий отоларинголог-сурдолог, протягом 17 років займається діагностикою та лікуванням хвороб, пов'язаних з порушеннями слуху: отосклероз, неврит слухового нерва, гострі і хронічні запальні захворювання середнього вуха.
Лікар Ендоскопіст, Проктолог, Хірург Жуков Ігор Євгенійович на Doc.ua
Досвідчений лікар проводить діагностику і лікування захворювань. Використовує такі методи досліджень, як: гастроскопія, колоноскопія. Займається проведенням геморроідектомії, латексного лігування гемороїдальних вузлів, хірургією м'яких тканин, герніопластики
Іштар
Консультація ендоскопіста (передопераційна, планова, коментар по рез-м ПГД) - 500 грн; Первинна консультація проктолога (без аноскопії) - 750 грн; Первинна консультація проктолога (з аноскопії) - 1100 грн; Первинная консультація хірурга - 700 грн;
вул. Оболонська, 6на карті
Подільськийм. Тараса Шевченка
Лікар Психолог Томаржевська Інна Володимирівна на Doc.ua
Психолог, дефектолог. Надає психологічну допомогу дорослим і дітям, проводить арт-терапію – лялькотерапія, пісочну терапію, терапію образотворчим мистецтвом. Є доцентом кафедри практичної психології
«Личность», центр психології
вул. Старокиївська, 10на карті
Шевченківськийм. Політехнічний інститут
Лікар Косметолог Аверіна Владлена Ігорівна на Doc.ua
Дерматовенеролог, косметолог, має першу категорію, проводить діагностику (дерматоскопію і тріхоскопію), гідродермабразі., введення ботулотоксином, кріоліфтинг, мезотерапію, нідлінг, нитковий ліфтинг, плазмоліфтинг, пілінги і інші процедури, спрямовані на омолодження шкіри і оздоровлення організму.
Здравиця (Zdravitsa), клініка сімейної медицини
вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в бук.А, секція Дна карті