Сторінка 451: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Отоларинголог Мартинюк Ганна Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на отоларингології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, ішемізацію, тампонаду носа, редресацію кісток носа, видалення сторонніх тіл у ЛОР-органах
Лікар Хірург Коваленко Андрій Євгенійович на Doc.ua
Коваленко Андрій Євгенійович
Доктор медичних наук
Доктор медичних наук, професор, хірург-ендокринолог, лікар вищої категорії. Займається лікуванням вузлових форм зоба, автоімунних захворювань щитовидної залози, тиреотоксикозу, новоутворень і раку щитовидної залози. Має величезний досвід оперативного лікування захворювань щитовидної залози, здійснює ведення і спостереження післяопераційних пацієнтів.
Лікар Отоларинголог Воробченко Євгеній Олексійович на Doc.ua
Займається консервативним лікуванням патологій ЛОР органів в гострій і хронічній стадії: отиту, тонзиліту, риніту (медикаментозної, алергічної природи), фарингіту, приглухуватості, хвороб, що вражають верхні дихальні шляхи. Виконує пункцію гайморових пазух, видаляє чужорідні тіла з гортані, зовнішнього слухового проходу і носа.
Лікар Уролог, Хірург Латишов Костянтин Володимирович на Doc.ua
Латишов Костянтин Володимирович
Дитячий хірург і уролог вищої категорії проводить діагностику і лікування дітей із захворюваннями, що стосуються дитячої хірургії та урології. Постійно освоює нові методики оперативного лікування, зокрема, в неонатології та лапароскопії
Лікувально-діагностичний центр АДОНІС на Григоренка
проспект П. Григоренка, 22/20на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Отоларинголог Герасименко Сергій Іванович на Doc.ua
Герасименко Сергій Іванович
Сергій Іванович спеціалізується на лікуванні захворювань ЛОР-органів, займається малоінвазивною хірургією носа, радіохвильовою увулопалатопластикою при лікуванні хропіння, ендоскопічною діагностикою і т.д.
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог, Трихолог, Дерматолог Задорожня Тетяна Георгіївна на Doc.ua
Основні навички по спеціалізації: PRP терапія, мезотерапія волосистої частини голови, біоревіталізація, редермалізація, видалення новоутворень.
Лікар Акушер-гінеколог, Мамолог, Гінеколог-ендокринолог, Онкогінеколог, Онколог, Гінеколог Ярославцева Ірена Володимирівна на Doc.ua
Ярославцева Ірена Володимирівна консультує пацієнтів від 18 років. Має значний досвід у лікуванні гінекологічних захворювань: запалень жіночої сечостатевої системи, ендометріозу, міоми тіла матки, кісти яєчників, ендокринних патологій (гіперандрогенії, синдрому полікістозних яєчників, пролактинемії та ін.). Веде консультації з планування вагітності та репродуктивного здоров'я, по грудному вигодовуванню і проблем молочної залози під час лактації. Проводить консультації з гендерної дисфорії і транссексуалізму
Лікар Ендокринолог Алієва Ірина Павлівна на Doc.ua
Лікар вищої категорії, що спеціалізується на таких ендокринологічних проблемах, як тиреотоксикоз, вузлові форми зобу, еутиреоїдний зоб, гіпотиреоз (спонтанний післяопераційний), аутоімунний тиреоїдит, цукровий діабет другого типу і захворюваннях гіпоталамо-гіпофізарної системи
Лікар Акушер-гінеколог Казмірович Олена Ігорівна на Doc.ua
Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург Петренко Олег Миколайович на Doc.ua
Петренко Олег Миколайович
Олег Миколайович є автором безлічі наукових робіт, патентів. Спеціалізується на загальній, гнійній, судинній хірургії. Проводить оперативні втручання при патологічних процесах в судинах кінцівок, включаючи хронічну венозну недостатність.
Київська міська клінічна лікарня №4
вул. Солом'янська, 17на карті