Сторінка 450: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Офтальмолог Соловйова-Короткова Лариса Іванівна на Doc.ua
Лариса Іванівна головний лікар клініки "Візіум" на вул. Ломоносова. Лікар - спеціалізується на лазерній хірургії ока використовуючи при цьому тільки новітні технології та обладнання. Доктор регулярно проходить офтальмологічні курси для підвищення кваліфікації. Спеціалізується на дорослій офтальмології.
Лікар Стоматолог Наумова Ганна Віталіївна на Doc.ua
Анна Віталіївна вивчає проблеми дитячої стоматологічної практики, використання і техніки проведення художньої реставрації зубів у пацієнтів дитячого віку.
Лікар Ендоскопіст Музика Сергій Валерійович на Doc.ua
Лікар хірург-ендоскопіст вищої категорії, в сферу діяльності якого входить лікувальна і діагностична ендоскопія травного тракту. Проводить ендосонографію і ендоскопію.
Лікар Кардіолог, Ревматолог, Кардіоревматолог Полудненко Маріанна Фадеївна на Doc.ua
Лікар займається діагностикою та лікуванням вад серця, ревматичних захворювань (реактивні артрити, деформований остеоартроз, подагричний артрит, псоріатична артропатія, ревматоїдний артрит). Володіє методиками пункції суглобів, проводить параартикулярні блокади, пульс-терапію, біологічну та еферентну терапії
Лікар Педіатр Сконечних Ольга Вадимівна на Doc.ua
Лікар проводить консультування щодо особливостей організації грудного вигодовування, веде спостереження часто хворіючих дітей, складає індивідуальний графік вакцинації, програму раціонального харчування для дітей, проводить діагностику і лікування бронхолегеневих захворювань
Лікар Дерматовенеролог Андрійчук Василь Богданович на Doc.ua
Андрійчук Василь Богданович
Доктор Андрійчук має багаторічний досвід роботи в сфері терапії шкірної патології інфекційного, запального, алергічного та іншого характеру. У своїй практиці Василь Богданович активно використовує радіохвильову терапію, фото- і озонотерапію.
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Бех Ігор Володимирович на Doc.ua
Ігор Володимирович надає медичну допомогу дорослим і дітям з 12 років. Доктор Бех постійно бере участь в конференціях з області пульмонології, кардіопатологій і ін. Авторству Ігоря Володимировича належать медичні роботи по санаторно-курортної терапії, уропатологіі і ін.
Лікар Травматолог, Ортопед, Вертебролог, Хірург Срібний Кирило Олександрович на Doc.ua
Лікар - фахівець в ортопедії і травматології. Більше 10 років у медицині. Проводить консультації, застосовує техніки мануальної терапії, робить лікарські та знеболюючі блокади, ін'єкції, процедури ударно-хвильової терапії. Допомагає клієнтам з міофасціальним синдромом, ускладненнями остеохондрозу, контрактурами суглобів, порушеннями постави та ін. До 2008 р Кирило Олександрович був начальником медичної служби спецпідрозділу ЗСУ.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Шматков Олексій Валерійович на Doc.ua
Олексій Валерійович займається лікуванням хвороб шкірних покривів, їх придатків у дітей понад 10 років. Лікар Шматков спеціалізується на лікуванні герпесу, вугрової хвороби (акне), дерматиту (атопічного), контагіозного молюска, стафилодермии, стрептодермії і ін.
КДЦ Шевченківського району, филиал №6
вул. Симона Петлюри, 2/4на карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Ортодонт Мітюріна Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Займається ортодонтією - установкою знімних і незнімних апаратів, що володіють механічною дією (брекет-систем, ретейнер), апаратів функціональної дії. Спеціалізується на коригуванні і лікуванні дефектів прикусу, зубного ряду.