Сторінка 453: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 18 Липня
Лікар УЗД-фахівець, Терапевт Матюшінець Сергій Анатолійович на Doc.ua
Доктор проводить ультразвукові дослідження всіх внутрішніх органів і м'яких тканин. Дає експертний висновок результатів. Працює на сучасному обладнанні, що гарантує точність показників УЗ-діагностики
Санте
вул. Маршала Гречко, 1на карті
Подільськийм. Святошин
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог Галич  Тетяна Ігорівна на Doc.ua
Тетяна Ігорівна – лікар дерматовенеролог, трихолог. Веде прийом дорослих та дітей від 3 років. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шкіри. Також лікар проводить дерматоскопію та трихоскопію.
Медичний центр "Alpha Cell"
Консультація дерматолога з дерматоскопією та призначенням лікування - 450 грн; Консультація трихолога з трихоскопією та призначенням лікування - 600 грн;
бульвар Тараса Шевченка, 1.на карті
Печерськийм. Палац Спорту
Лікар Дерматовенеролог Орел  Ірина  Володиміривна на Doc.ua
Ірина Володимирівна - лікар дерматовенеролог. Спеціалізується на проведенні дерматоскопії, лікуванні захворювань шкіри, волосся та нігтів різної етіології. Також проводить видалення доброякісних новоутворень методом кріодеструкції та високочастотним електрохірургічним інструментом, панч-біопсію, шейв-біопсію, мезотерапію, біоревіталізацію, плазмотерапію (PRP) та інше. Ірина Володимирівна опирається на сучасні доказові протоколи лікування, але з індивідуальним підходом до кожного пацієнта.
VIVA ESTE
Первинна консультація 700 грн Первинна консультація з дерматоскопією 950 грн
вул. Є. Чавдар, 13на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Рефлексотерапевт, Невролог Шпак Ольга Костянтинівна на Doc.ua
Лікар-невролог і рефлексотерапевт, займається лікуванням наслідків інсультів і струсів мозку, соматоформних розладів вегетативної нервової системи, веде консультативний прийом пацієнтів з безсонням, остеохондрозом, неврозом. Є активним учасником міжнародних практичних конференцій.
Медичний центр «Клініка Образцова»
вул. Касіяна 2/1на карті
Голосіївськийм. Теремки
Лікар Сімейний лікар Неминуща Олена Ігорівна на Doc.ua
Олена Ігорівна спеціалізується на діагностиці, лікуванні, реабілітації та профілактики різних внутрішніх патологій у дорослих і дітей різного віку. Займається лікуванням захворювань дихальної системи, органів травлення, серцево-судинної системи
Мобільна клініка «ДоброДок»
врач работает исключительно с вызовами на дом. Выезд за границы Киева — 650 грн. Стоимость педиатрического выезда врача – 600 грн. Стоимость для взрослого – 450 грн.
м. Київ, вул. Попудренка, 34на карті
Дніпровськийм. Академмістечко
Виклик додому
Лікар Кінезітерапевт Солончук Сергій Олександрович на Doc.ua
Сертифікований фахівець з фізичної реабілітації, кінезітерапії володіє технікам масажу. Лікує захворювання і травми великих суглобів, болі в спині і остеохондроз ускладнений протрузіями або грижами.
Здоровий РУХ
вул. Євгена Сверстюка, 11А, 12 поверх, офіс 1210на карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Стоматолог Тонкоголос Лариса Миколаївна на Doc.ua
Лариса Миколаївна спеціалізується на пародонтології. У зону практичної діяльності доктора входять: професійна гігієна порожнини рота, повітряно-абразивна обробка зубів, фторування та відбілювання зубних рядів. Проводить підясневу чистку зубів (кюретаж).
Майстерня посмішки, стоматологічна клініка
вул. Вишгородська, 45 б/4на карті
Подільськийм. Оболонь
Лікар Стоматолог-хірург Джумаєв Тимур Бахтіяровіч на Doc.ua
Тимур Бахтиярович проводить типове / атипове видалення зубів, зубозберігаючі операції, парадонтологічні операційні втручання, кісткову пластику, синус-ліфтинг, проведення пластики вуздечок губ і язика, дентальної імплантації.
Стоматологія KievDental
Проспект Лобановського, 150гна карті
Голосіївськийм. Деміївська
Фемілі дент
вул. Білоруська, 8 (офіс №17, вхід з двору)на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Стоматолог Бондар Євгеній Олегович на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, який спеціалізується на проведенні пломбування зубів і кореневих каналів, професійної чищенні зубів, підготовці під протезування. У сферу його професійної діяльності входить лікування пульпіту, карієсу, катарального гінгівіту, періодонтиту та інших захворювань зубів.
Донаре Віта
пр-т Героїв Сталінграда, 8ана карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Дерматолог Гурова Жанна Валеріївна на Doc.ua
Жанна Валеріївна є фахівцем в області дерматології. Лікар веде консультативний прийом, проводить медикаментозне лікування, а також дерматоскопію для постановки точного діагнозу, біопсію тканин, пункцію для подальшого дослідження тканин
Into-Sana (Інто-Сана) на метро Лівобережна
вул. Р. Окіпної, 4Бна карті