Сторінка 458: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 18 Липня
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог Мельгунова Галина Валеріївна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, має вищу категорію, проходила стажування в госпіталях Павії і Мілана (Італія), в центральних госпіталях Х'юстона і Далласа (штат Техас, США). Має великий досвід практичної роботи. Спеціалізується на лікуванні ерозій, сечостатевих інфекцій (ЗПСШ), порушень циклу, захворювань жіночих статевих органів, веденні вагітності, ультразвуковій діагностиці.
Лідія-ФМ
вул. Андрія Малишка, 31на карті
Дніпровськийм. Дарниця
Лікар Подолог Віксман Наталя Євгенівна на Doc.ua
Наталя Євгенівна — подолог, спеціалізується на медичному педикюрі усіх типів складності. Займається лікуванням синдрому діабетичної стопи, грибкових інфекцій (оніхогрифозу, оніхомікозу, оніхолізису), врослих нігтів та ін. Виконує протезування нігтьової пластини
Приватний кабінет подолога Наталії Віксман
вул. Декабристів, 7, каб. № 26 (за Екомаркетом приміщення «GoBeauti»)на карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Кардіолог Гуськов Богдан Валерійович на Doc.ua
Богдан Валерійович веде стаціонарний і амбулаторний прийом пацієнтів кардіологічного профілю. Займається розшифровкою ЕКГ, моніторингом по Холтеру, проводить УЗД магістральних судин. Лікує ішемічну хворобу серця, гіпертонію, інфаркт міокарда, пневмонію та ін
Доступний лікар
вул. Кудрявська, 31/33на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Невролог, Терапевт Голик Ольга Ігорівна на Doc.ua
Лікар займається медичним супроводом дорослих пацієнтів і дітей, діагностикою та лікуванням вертеброгенної і цереброваскулярної патології (НМК, енцефалопатія, невропатія, судомний синдром). Проводить паравертебральні блокади, а також допомагає вилікувати терапевтичні захворювання
Амеда на Златоустівській
Консультація невролога 589 грн. Консультація терапевта 480 грн.
вул. Златоустівська, 16на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Хоменко Юлія Дмитрівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог займається діагностикою та лікуванням гінекологічних проблем. У тому числі спеціалізується на УЗД-діагностиці, супроводжує пацієнток для оперативного лікування при виявленні гінекологічної або онкогінекологічної патології. Лікує захворювання, що передаються статевим шляхом, патології шийки матки, проводить розтин абсцесу бартолінової залози
Медичний центр «Ірис»
вул. Мишуги, 3-Вна карті
Дарницькийм. Позняки
Медичний центр «Медикс»
Повторная консультация гинеколога — 300 грн.
вул. Урлівська, 30на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Отоларинголог Лі Сергій Сергійович на Doc.ua
Доктор Лі спеціалізується на терапії отоларингологічних захворювань гострої і хронічної форми, включаючи фарингіти, отити, ларингіти, риніти та інші суміжні патології.
Хелсі Тонзілс
вул. Анни Ахматової, 30на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Дерматолог, Косметолог, Дерматовенеролог Слободянюк Катерина Вадимівна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог, дерматокосметолог. Проводить лікування ЗПСШ та інших венеричних хвороб; усуває вугри, дерматози, псоріаз, демодекоз і т.д. Здійснює діатермокоагуляцію і кріодеструкцію доброякісних новоутворень шкіри і слизових, виконує контурну пластику і мезотерапію.
ПоліКлініка на Привокзальній (Моя клініка)
вул. Привокзальна, 14на карті
Дарницький
Лікар Отоларинголог Цибульський Юрій Васильович на Doc.ua
Цибульський Юрій Васильович
Отоларинголог вищої категорії проводить консультації, діагностику і лікування захворювань глотки, гортані, вух, верхніх дихальних шляхів. Лікар виконує професійні маніпуляції і невеликі оперативні втручання при лікуванні лор-органів. У Віталія Олександровича великий практичний досвід в медицині
Медстрахсервіс на м. Харківська
ул. Кошица, 7-Ана карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Мамолог Майструк Світлана Василівна на Doc.ua
Консультує, проводить діагностику і лікування безпліддя, а також гінекологічних захворювань, таких як патологія шийки матки, фіброміома, ІПСШ, різні запальні процеси. Веде спостереження вагітних, в тому числі з різним ступенем ризику. Консультує з питань здоров'я молочної залози.
КДЦ Святошинського району, філіал №1
ул. Чернобыльская, 5/7на карті
Святошинськийм. Академмістечко
Здравиця (Zdravitsa), клініка сімейної медицини
Консультация гинеколога – 250 грн. Консультация акушера-гинеколога – 330 грн. Консультация маммолога – 250 грн.
вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в бук.А, секція Дна карті
Печерський
Лікар Проктолог, Хірург Мішура Зоя Іванівна на Doc.ua
Лікар хірург-проктолог проводить консервативне і оперативне лікування пацієнтів, що мають патологію прямої кишки. Використовує сучасні методи діагностики, ставить діагноз ґрунтуючись на анамнезі, клінічних та лабораторних дослідженнях і призначає лікування і необхідні процедури
ПоліКлініка на Привокзальній (Моя клініка)
конс з оглядом та призначенням лікування 800-1000 грн
вул. Привокзальна, 14на карті