Сторінка 459: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 18 Липня
Лікар Отоларинголог Лесик Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Лікар-отоларинголог спеціалізується на лікуванні гострих і хронічних форм таких захворювань як риніти, риносинусіти, ГРВІ, фарингіти, тонзиліти, отіти, отомікози, ларингіти і т.д. Виконує всі необхідні маніпуляції на ЛОР-органах, включаючи ендоскопічні методи діагностики. Веде прийом для пацієнтів з народження
Медицинский центр «МЕДПРОФЦЕНТР»
г. Борисполь, ул. Киевский шлях, 14Жна карті
Київська область
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Коломацька Олена Іванівна на Doc.ua
Доктор Коломацька Є.І. виконує весь спектр амбулаторних, діагностичних і хірургічних операцій в гінекології, супроводжує жінок на етапі вагітності, проводить консервативну терапію. Авторству Олени Іванівни належить безліч медичних публікацій і робіт. Виступає в якості консультанта в проекті «Справжні лікарі».
Клініка «Шлюб і сім'я»
пр. Лобановського, 4Бна карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Психолог Ранська Тетяна Іларіонівна на Doc.ua
Корекційний педагог з великим досвідом роботи, спеціалізується на розвитку мови і вищих психічних функцій у дітей різного віку. Проводить нейропсихологічну корекцію за допомогою спеціальних вправ, творчих завдань, ігор, логопедичного масажу. Автор публікацій з спеціальної педагогіки та корекційної психології, авторських методик навчання і виховання дітей дошкільного віку
Центр гармонійного развитку дитини и батьків «Бабальока»
вул. Вербицького, 30ана карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Гематолог, Педіатр Мартинова Валерія Віталіївна на Doc.ua
Спеціаліст, який бере активну участь в міжнародних конференціях, курсах і стажування. Доктор стежить за сучасними протоколами лікування пацієнтів, володіє кількома іноземними мовами, що дозволяє вивчати зарубіжну літературу з медицини. Валерія Віталіївна займається лікуванням пацієнтів з педіатричними захворюваннями, з гематологічною і онкогематологічною патологією, проводить патронаж новонароджених
ProKids (ПроКідс)
Консультація тільки онлайн. Повторна консультація педіатра 490 грн; Консультація гематолога 850 грн.
вул. Гарматна 38Ана карті
Солом'янськийм. Берестейська
Виклик додому
Лікар Педіатр, Алерголог Тузані Халід  на Doc.ua
Доктор спеціалізується на діагностиці та лікуванні дитячих захворювань, а також надає допомогу пацієнтам у напрямку алергології. Проводить терапію бронхіальної астми та інших внутрішніх хвороб у дітей з народження і до 18 років, виконує алергічні проби
Кіндермед
вул. Кудряшова, 20Ана карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Невролог, Кінезітерапевт, Рефлексотерапевт Кім Вадим Олександрович на Doc.ua
Лікар-невролог, лікує грижі, біль в спині, вегетосудинну дистонію, вивихи, переломи, кривошею, плоскостопість, сколіоз, деформації кінцівок, використовуючи елементи мануальної терапії, лікувальної фізкультури, масажу і гімнастики.
Медичний центр лікаря Бубновського на Харківській
Харківське шосе, 58на карті
Дарницькийм. Вирлиця
Лікар Отоларинголог Іванівський Ростислав Григорович на Doc.ua
Отоларинголог займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань глотки, гортані, вуха, носа. Володіє інструментальними методами діагностики: отоскопією, риноскопією, ларингоскопією, відеоендоскопією,аудіометрією
Агапіт на м. Чернігівська
вул. Юрія Поправки, 14 ана карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Отоларинголог Бондар Олена Іванівна на Doc.ua
Отоларинголог, кваліфікаційна категорія лікаря - перша, професійна спеціалізація - діагностика, лікування та ведення дітей і дорослих пацієнтів із захворюваннями ротоглотки, вушної і носової порожнини.
Поліклініка на Ревуцького - Медичний центр “ІНГО”
Повторная консультация 470 грн.
вул. Ревуцького, 5Ана карті
Дарницькийм. Дарниця
Лікар Гастроентеролог Петрук Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Тетяна Миколаївна займається лікуванням захворювань в області гастроентерології, проводить діагностику, профілактику і консультативний прийом. Лікує дисбактеріоз кишечника, функціональну диспепсію, панкреатит, холецистит, холангіт також гепатити різної етіології (в т.ч. вірусні гепатити В, С).
Консультативно-діагностичний центр Святошинського району
ул. Симиренко, 10на карті
Святошинськийм. Святошин
Лікар Психотерапевт, Психолог Петрова Лариса Леонідівна на Doc.ua
Ольга Гончарова - психолог, психотерапевт веде приватну практику, допомагаючи справитися як з міжособистісними проблемами (труднощами в спілкуванні, сором'язливістю, самотністю), так і різними психологічними розладами.
Приватний кабінет психолога, психотерапевта Ольги Гончарової
ул. Шелковичная 18а офис 2на карті