Сторінка 445: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 18 Липня
Лікар Офтальмолог Кустрін Тарас Богданович на Doc.ua
Тарас Богданович фахівець з діагностики та лікування захворювань сітківки. Проводить лазерні операції при патологіях органу зору: діабетичної ретинопатії, ускладненої короткозорості, тромбозах вен сітківки, патології макули, меланома хоріоідеї, глаукомі. Лазерний офтальмохірург відділення по вивченню біологічної дії і застосування лазерів в офтальмології ІГБіТТ ім. В.П.Філатова. Має понад 70-ти наукових робіт в зарубіжних і вітчизняних профільних виданнях, автор 3-х патентів України.
Сучасна офтальмологія, медичний центр
вул. Рейтарська 17Ана карті
Шевченківськийм. Золоті ворота
Лікар Реабілітолог, Масажист Клебанов Володимир Олександрович на Doc.ua
Володимир Олександрович - спеціалізований масажист. Виконує загальний (оздоровчий) і лікувальний масаж спини і всього тіла. Допомагає дорослим і дітям реабілітуватися внаслідок травм і проблем з м'язами корпусу і хребта
Студія масажу Володимира Клебанова
бул. Дружби народів, 10на карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Кардіолог Кононенко Ольга Миколаївна на Doc.ua
Лікар-кардіолог, має спеціалізацію з функціональної діагностики, проводить ЕхоКГ, займається визначенням фактора ризику серцево-судинних захворювань, складає індивідуальний план терапії.
Інститут серця, Альфа Медика
вул. Братиславська, 5ана карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Уролог, Сексопатолог, Онколог, Андролог, УЗД-фахівець Кошель Денис Олександрович на Doc.ua
Лікар-уролог, займається лікуванням різних захворювань чоловічої сечостатевої системи інфекційного і запального характеру. Проводить консервативне та хірургічне лікування урологічних та онко-урологічної патології. Виконує діагностичні маніпуляції (уретро- цисто- уретеро- піелоскопіі) стентування сечоводів; перкутанну нефростомію і цистостомію; біопсію передміхурової залози нирки) і ін.
«Моя клініка» на Оболоні
вул. Героїв Сталінграда, 20на карті
Оболонськийм. Мінська
Лікар Дерматолог, Дерматоонколог, Косметолог Васильєва Ірина Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині та онкології. Проводить консультативний прийом, шліфування, епіляцію, видалення папілом, бородавок і судин, контурну пластику, безопераційну блефаропластику. Лікує доброякісні новоутворення шкіри, акне і атопічний дерматит
Клініка доктора Бреннера, дермато-косметологічна клініка
вул. Євгена Сверстюка, 6 (ЖК «Галактика»)на карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Отоларинголог Зільбер Юлія Велеріївна на Doc.ua
Лікар-отоларинголог проводить широкий спектр лікарських маніпуляцій і процедур, що дозволяють надавати допомогу амбулаторно і стаціонарно. Діагностує і лікує ЛОР-захворювання за допомогою сучасних і високотехнологічних методик. Є фахівцем в хірургічній отоларингології, також займається консервативним лікуванням ЛОР-захворювань
Віта Медікал (Vita Medical) на Оболоні
Повторный прем – 300 грн.
вул. Зої Гайдай, 5ана карті
Оболонськийм. Мінська
Лікар Стоматолог Єриганова Наталія Вікторівна на Doc.ua
Лікар стоматолог, проводить фторування, гігієнічну чистку, шинування, відбілювання зубів, а також кюретаж (закритий і відкритий) і тканинну спрямовану регенерацію. Усуває такі захворювання, як пародонтит і гінгівіт.
Дент Лайф С
ул. Ревуцкого, 42 вна карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Стоматолог Павленко Ірина Миколаївна на Doc.ua
Стоматолог загальної практики, має другу кваліфікаційну категорію, область професійної діяльності - робота з відбілюючими системами, реставрація зубів, відновлення зубів за допомогою штифтів зі скловолокна, ендодонтичне лікування зубів, інновації протезування.
Дана
вул. Депутатська, 23 ана карті
Святошинськийм. Житомирська
Лікар Сімейний лікар, Психолог Мініна Людмила Миколаївна на Doc.ua
Людмила Миколаївна проводить психологічні консультації як індивідуально, так і для подружніх пар. У тому числі займається груповою терапією. Надає психологічну допомогу при розлученні, проблемах в подружніх стосунках. До спеціаліста можна звертатися пацієнтам з розладами харчової поведінки (компульсивне переїдання, булімія та ін.)
Приватний кабінет психолога Людмили Мініної
Индивидуальная консультация и онлайн – 1200 грн., лечение зависимости – 1300, супружеская пара – 1400.
вул. Воздвиженська, 50, оф. 8/2на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Лікар Стоматолог Петюх Олена Олександрівна на Doc.ua
Петюх Є.А. є фахівцем в галузі стоматологічної хірургії, імплантації та пародонтології. Доктор майстерно проводить імплантацію зубів з використанням різних типів імплантатів, лазерне лікування ясен, реконструктивні операції на щелепно-лицьовому апараті.
ДЕНТ-IН на Кіквідзе

Консультация бесплатная, если во время приема оказано лечение.

вул. Кіквідзе, 11на карті
Печерськийм. Звіринецька
ДЕНТ-ИН на Дмитрієвській

Консультация бесплатная, если во время приема оказано лечен

вул. Дмитрієвська, 80, оф. 97на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська