Сторінка 443: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Терапевт Глуха Марина Володимирівна на Doc.ua
Марина Володимирівна допомагає пацієнтам впорається із захворюваннями терапевтичного профілю і їх симптомами, серед яких загальна слабкість організму, кашель, болі в горлі і в області серця, підвищений артеріальний тиск і т.д.
Лікар Інфекціоніст Шведова Тетяна Вікторівна на Doc.ua
Тетяна Вікторівна спеціалізується на лікуванні дитячих інфекційних захворювань. Займається лікуванням кору, краснухи, вітряної віспи, скарлатини, коклюшу, епідемічного паротиту (свинка) та ін.
Амеда на Печерську
вул. Цитадельна, 7на карті
Печерськийм. Арсенальна
Лікар Отоларинголог Прима Володимир Анатолійович на Doc.ua
Лікар - досвідчений отоларинголог і хірург ЛОР-органів, фахівець з інвазивним методиками видалення новоутворень вуха, горла, носа, хірургічного лікування хропіння. Авторству Володимира Анатолійовича належить близько 10 наукових робіт, які розкривають проблематику сучасної отоларингології.
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Персомед
вул. Оноре де Бальзака, 4на карті
Деснянськийм. Дарниця
Лікар Уролог Пономаренко Максим Вікторович на Doc.ua
Дитячий уролог (вища категорія), проводить хірургічне лікування, застосовуючи найсучасніші способи: лапароскопію, ендоскопію, реконструктивно-пластичні і мікрохірургічні операції. Займається лікуванням порушення функції сечового міхура, інфекцій сечовивідних шляхів, аномалій розвитку сечовидільної системи і зовнішніх статевих органів
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
Консультація англомовного лікаря для дітей - 1100 грн.
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Добробут «Дитяча клініка» на вул. Татарська
Консультація англомовного лікаря для дітей - 1100 грн.
вул. Татарська, 2-Ена карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Акушер-гінеколог, Онкогінеколог, Онколог, Гінеколог Нужна Тетяна Павлівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на проведенні таких діагностичних і лікувальних процедур, як кольпоскопія, радіохвильова терапія, біопсія шийки матки, ендометрія, ультразвукове обстеження. Веде вагітність у жінок, консультує з питань контрацепції. Лікує порушення менструального циклу і захворювання, які передаються статевим шляхом
Медичний центр «Верона»
с. Софіївська Борщагівка, вул. Івана Франка, 6на карті
Микільська Борщагівка
Лікар Щелепно-лицьовий хірург, Стоматолог, Імплантолог Кривошеєва Анна Ігорівна на Doc.ua
Анна Ігорівна спеціалізується в області щелепно-лицевої хірургії, імплантології, пародонтології. Кандидат медичних наук. Виконує щадну гайморотомію, імплантацію зубів, пластику вуздечок язика і губ, видалення кіст, новоутворень щелеп і м'яких тканин, закритий і відкритий кюретаж, а також закритий і відкритий синус-ліфтинг.
Лікар Ортопед, Травматолог, Ортопед-травматолог, Остеопат, Кінезітерапевт, Рефлексотерапевт Федоряка Роман Васильович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортопедії та травматології, остеопатії, кінезітерапії, рефлексотерапії. Професійні інтереси Романа Васильовича - проведення кінезіотейпування, м'язово-фасціальної релаксації, масажу, кінезетерапії. Також володіє методиками з мануальної терапії, лікувальним блокадам.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Миколаєва Зоя Ахмедівна на Doc.ua
Миколаєва Зоя Ахмедівна
Лікар є фахівцем в сфері дерматології, лікує доброякісні новоутворення шкіри, хвороби нігтів і волосся. Проводить хімічний пілінг, механічне очищення обличчя, лікувальний, косметичний і пластичний масаж обличчя.
Into-Sana (Інто-Сана) на метро Лівобережна
вул. Р. Окіпної, 4Бна карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Ендокринолог, Гастроентеролог, Сімейний лікар Лазарева Тетяна Борисівна на Doc.ua
Тетяна Борисівна - терапевт вищої категорії, спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань органів дихальної, серцево-судинної, травної та неврологічної системи. Здійснює первинний огляд пацієнта, призначення та інтерпретацію аналізів
Лікар Дерматовенеролог Мантула Аліна Олександрівна на Doc.ua
Аліна Олександрівна займається діагностикою та лікуванням дерматологічних захворювань таких як, акне, розацеа, рубці пемфігоїд, червоний плоский лишай, бульозний пемфігоїд Лівера. Лікар проводить дерматоскопію, хірургічне видалення, радіохвильове видалення, кріохірургію новоутворень на шкірі.