Сторінка 440: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Невролог, Рефлексотерапевт, Остеопат Петренко Микола Сергійович на Doc.ua
Петренко Микола Сергійович
Микола Сергійович спеціалізується на неврології і рефлексотерапії. Доктор філософії (кандидат медичних наук). Викладач кафдери внутрішньої медицини Інституту біології та медицини Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Займається лікуванням хронічної болі, оніміння кінцівок, неврозів, порушення сну, панічних атак, тривоги, порушення рухів і чутливості в кінцівках
Лікар Стоматолог Маєвська Світлана Петрівна на Doc.ua
Доктор Маєвська проводить професійну гігієну, реставрацію зубів, відбілювання, ремінералізуючу терапію, лікує каріозні / некаріозні пошкодження.
Стаміл
вул. Бердичівська, 1на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Гінеколог-ендокринолог, Акушер-гінеколог Занько Олена Василівна на Doc.ua
Занько Олена Василівна
Олена Василівна - гінеколог зі спеціалізацією в ендокринології. В діагностиці використовує такі методи як: кольпоскопія, гістероскопія і радіохвильова хірургія. Доктор займається проблемами: патології шийки матки, запальні захворювання органів малого таза, патологія ендометрію, лейоміоми матки, ендометріоз, синдром полікістозних яєчників, безпліддя. Коригує порушення менструального циклу, консультує з питань планування сім'ї, проводить профілактику і лікування патології клімаксу, постменопаузальних метаболічних порушень і ін.
Лікар Реабілітолог, Вертебролог Барановська Ольга Володимирівна на Doc.ua
Лікар проводить діагностику та корекцію порушень постави, немедикаментозне лікування та профілактика дегенеративно-дистрофічних захворювань хребта, заняття на вертебрологічних тренажерах. Ольга Володимирівна розробляє індивідуальну програму реабілітації при різноманітних захворюваннях хребта. Лікує артрит, сколіоз, плоскостопість, радикулопатію
Лікар Судинний хірург, Хірург, Флеболог Саввіді Іван Савич на Doc.ua
Флеболог, судинний хірург, хірург - Іван Савич займається сучасною судинною хірургією хронічних і підгострих патологій венозного русла нижніх кінцівок, включаючи проведення склеротерапії, ендовазальної лазерної коагуляції і класичної хірургію судин. Проводить лікування варикозу, а також лікування пацієнтів з загальнохірургічною патологією
Доступний лікар
вул. Кудрявська, 31/33на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Хірург Святуха Марина Євгеніївна на Doc.ua
Марина Євгенівна спеціалізується в області: проктології, мамології, флебології, займається проведенням малих операцій (при врослому нігті, фіброма, атерома), проведенням операцій при перфоративній виразці шлунка і дванадцятипалої кишки і т.д.
Лікар Кардіолог Черепань Ольга Вікторівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на кардіології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: стенокардія, ішемічна хвороба серця, серцева недостатність, міокардит та інші
Лікар Кардіоревматолог, Кардіолог, Ревматолог Кухта Наталія Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на кардіоревматології. Займається лікуванням таких захворювань, як: кардит, ювенільний ревматоїдний артрит, системний червоний вовчак, системна склеродермія, дерматоміозит, ревматична лихоманка, реактивні артрити, хронічна ревматична хвороба, кардіоміопатії, васкуліти, артеріальна гіпертензія, гіпотензія, вегетативні дисфункції
Медичний центр «ВЕРДЕ»
вул. Драгомирова, 16-Ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Уролог Баранник Сергій Іванович на Doc.ua
Баранник Сергій Іванович
Доктор медичних наук
Є професором кафедри в ДДМА. В область професійних інтересів Сергія Івановича входить лікування інфекційних, запальних захворювань сечостатевої системи у чоловіків. Проводить консультативний прийом, призначає аналізи і схему лікування. Контролює результати лікування
Лікар Акушер-гінеколог Сімонова Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві, гінекології, онкології. Проводить консультативний прийом, огляд, кольпоскопію, пальпацію молочних залоз, ПЛР та інші процедури