Сторінка 440: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 18 Липня
Лікар Кардіохірург Дітковський Ігор Олександрович на Doc.ua
Лікар займається лікуванням таких захворювань у пацієнтів, як вроджені пороки серця (ДМПП, ДМЖП, ОАП, коарктація аорти, стеноз аортального та легеневого клапанів), аневризми і дисекції аорти, придбаний аортальний стеноз. Проводить діагностичну катетеризацію серця, ендопротезування аорти, ендоваскулярну імплантацію клапанів
Харт Лайф Хоспітал
вул. Амосова, 6, 4 поверхна карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Кардіолог Волошина  Оксана Вікторівна на Doc.ua
Волошина Оксана Вікторівна
Кваліфікований фахівець в області кардіології з великим досвідом роботи. У професійні інтереси даного лікаря входить діагностика серцево-судинних захворювань, таких як серцева недостатність, ішемічна хвороба серця та ін. Також варто відзначити, що Оксана Вікторівна також є автором понад 10-ти наукових робіт, включаючи різні статті та тези.
Кардіологічний центр Рехаб
ул. Народного Ополчения, 5на карті
Солом'янський
Лікар Косметолог Тищенко Аліна  на Doc.ua
Тищенко Аліна
У доктора вища категорія в медицині і більше 15 практики. Косметолог проводить такі процедури як: депіляція, уколи для обличчя, очищення всіх видів, пілінги, біоревіталізації, ботокс-терапія, плазмоліфтинг, мезотерапія тощо.
Студія краси «Лінія каре»
вул Сікорського, 1 (ЖК Зелений острів)на карті
Святошинськийм. Берестейська
Лікар Ортодонт, Стоматолог Савченко Олена Валентинівна на Doc.ua
Олена Валентинівна лікар терапевтичної стоматології, першої категорії. Займається лікуванням аномалій прикусу, карієсу, пульпіту, періодонтиту, ортолікуванням у дорослих пацієнтів. Проводить професійну чистку та відбілювання зубів.
Екодент на вул. Миропільській
вул. Миропільська, 3на карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Андролог, Сексопатолог, Уролог Дежнюк Петро Петрович на Doc.ua
Доктор уролог-андролог, сексопатолог, діагностує і лікує захворювання зовнішніх статевих органів чоловіків, нирок, сечовивідних шляхів, сімейне безпліддя. Також проводить пластику вуздечки статевого члена, гідроцеле, сперматоцеле.
Інститут проблем терапії, медичний центр
вул. Михайла Коцюбинського, 8-Ана карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар УЗД-фахівець Гордій Марія Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Проводить доплерографію периферичних судин верхніх кінцівок, доплерографію периферичних судин нижніх кінцівок (артерій і вен), УЗД органів черевної порожнини, УЗД сечовидільної системи. Веде прийом для дітей з 3-х місяців
«Медіан»
вул. Ярославська, 55на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Виклик додому
Лікар Фізіотерапевт, Гастроентеролог, Педіатр Спекторенко Катерина Євгеніївна на Doc.ua
Спекторенко Катерина Євгенівна має досвід роботи педіатром більше 15 років, а також надає консультації з грудного вигодовування більше 10 років. Дотримується таких пріоритетів у своїй роботі: ведення пацієнтів від народження до повноліття, мінімальне застосування лікарських препаратів і медичного втручання, індивідуальний підхід. Проводить консультації для діток до року: догляд, грудне вигодовування, прикорм, вакцинація, загартовування і інше. Кожні п'ять років проходить стажування по педіатрії.
Mali (Малі)
Консультации педиатра – 250 грн. Консультация гастроэнтеролога – 300 грн.
вул. Вишгородська, 45на карті
Оболонськийм. Мінська
Лікар УЗД-фахівець Трітеніченко Вікторія Василівна на Doc.ua
Доктор проводить ультразвукові дослідження щитовидної залози, молочних залоз, лімфовузлів, органів заочеревинної порожнини і заочеревинного простору, органів малого тазу, і вагітності на всіх термінах
Медичний центр «Мед Імпульс»
Киевская область, г. Вишневое, ул. Европейская 30-ана карті
Святошинський
КДЦ Святошинського району, філіал №4
ул. Булаховского, 26на карті
Святошинськийм. Академмістечко
Лікар Кінезітерапевт, Реабілітолог, Лікар спортивної медицини (ЛСМ), Вертебролог Павленко Валерій Віталійович на Doc.ua
Лікар спортивної медицини та ЛФК, кінезітерапевт, головний лікар ТОВ, лікар прикладної кінезіології. Спеціалізується на кінезітерапевтичній корекції і лікуванні деформації хребетного стовпа, остеопорозу, остеохондрозу, варикозного розширення вен, проводить реабілітацію після травм, операцій, ендопротезування суглобів.
Медичний центр «Симетрія»
вул. Велика Житомирська, 29Бна карті
Шевченківськийм. Золоті ворота
Лікар Стоматолог Бойко Тетяна Іванівна на Doc.ua
Дитячий лікар-стоматолог вищої категорії. Проводить терапевтичне лікування молочних зубів, каналів зубів, захворювань пародонту, профілактичні чистки зубів, ендодонтичне лікування молочних зубів, видалення молочних зубів
Амеда на Печерську
вул. Цитадельна, 7на карті