Сторінка 442: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Педіатр Кириченко Ірина Віталіївна на Doc.ua
Лікар-педіатр вищої категорії, займається веденням дітей до року, вакцинацією, лікуванням часто хворіючих дітей.
Кіндер Лаб

Kinder Lab: выезд на дом по Киеву - 500 грн., вне Киева (зона 15 км) - 750 грн.

вул. Княжий Затон, 9на карті
Дарницькийм. Осокорки
Виклик додому
Лікар Ендокринолог Іваненко Галина Валентинівна на Doc.ua
Лікар-ендокринолог вищої категорії, займається лікуванням гормональних порушень, розладів і захворювань, викликаних цими порушеннями у всіх груп хворих.
Достомед
вул Кіквідзе 28ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Флеболог, Судинний хірург, УЗД-фахівець Свірський Денис Михайлович на Doc.ua
Судинний хірург виконав понад 1500 операцій лазерної коагуляції в Україні. Проводить діагностику, консервативне і оперативне лікування малоінвазійними методиками при таких захворюваннях судин: варикозне розширення вен, трофічні виразки, захворювання лімфатичної системи, тромбоз глибоких вен, тромбофлебіт, посттромботична хвороба
Лікар Кардіоревматолог Полудненко Маріанна Фадеївна на Doc.ua
Маріанна Фадеївна спеціалізується на лікуванні придбаних, вроджених захворювань серця, хвороб ревматичного характеру. Володіє передовими методиками діагностики і терапії патологій даного типу.
Лікар Гінеколог-ендокринолог, Акушер-гінеколог Ткачук Марина Олександрівна на Doc.ua
Висококваліфікований гінеколог, спеціалізується на діагностиці та терапії ендокринних порушень у жінок репродуктивного віку, в період менопаузи. Володіє різними сучасними методами обстеження та лікування патологій шийки матки, ендокринної патології (дисфункція яєчників, гіперандрогенії, аденоміоз, гіперпролактинемії, безпліддя, міома матки, новоутворення яєчників, клімактеричні постменопаузальні порушення та ін.), Питаннями планування вагітності
Віта Медікал (Vita Medical) на Оболоні
Повторный прием – 300гривен.
вул. Зої Гайдай, 5ана карті
Оболонськийм. Мінська
Лікар Хірург, Проктолог Сердюков Віталій Віталійович на Doc.ua
Віталій Віталійович - кваліфікований фахівець, який займається організацією та проведенням різноманітних заходів, спрямованих на виявлення та усунення проблем, пов'язаних з заднім проходом і параректально. областю. У своїй діяльності користується хірургічними методами лікування
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог Б'єнь Світлана Володимирівна на Doc.ua
21рік досвіду
Проводить консультативний прийом пацієнтів з гінекологічними захворюваннями інфекційної, вірусної, запальної природи. Розробляє індивідуальні схеми лікування. Спеціалізується на веденні фізіологічної, багатоплідної і ускладненою вагітності, прийнятті пологів та догляду в післяпологовому періоді. Будучи фахівцем з УЗ-діагностики, проводить регулярні скринінгові дослідження для майбутніх мам протягом усього терміну вагітності
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Котов Олександр Володимирович на Doc.ua
21рік досвіду
Олександр Володимирович є головним лікарем медичного центру "Здоров'я столиці", кваліфікованим акушером-гінекологом, вільно володіє всіма діагностичними та терапевтичними методами, включаючи УЗД в гінекології, озонотерапію в гінекології і ін.
Здоров'я столиці
вул. Шовковична, 34 вна карті
Шевченківськийм. Арсенальна
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Самойлов Андрій Олександрович на Doc.ua
21рік досвіду
Андрій Олександрович виконує діагностику та лікування захворювань серцево-судинної, дихальної, травної та сечовидільної системи. Проводить лікування ендокринологічних, гематологічних і ревматичних хвороб. Коригує порушення роботи обміну речовин. Здійснює невідкладну допомогу, а також лікування гіпертермічного, інтоксикаційного та алкогольно-абстинентного синдромів
Лікар Невролог Легка Олена Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-невропатолог вищої категорії. Проводить діагностику і лікування патологій хребта, судинних захворювань головного мозку, запальних, дегенеративних, демієлінізуючих захворювань нервової системи, вегетативних розладів. Володіє мануальними методиками.