Лікар Флеболог, Судинний хірург Андрощук Дмитро Олександрович на Doc.ua

Відгуки про Андрощук Дмитро Олександрович

Лікар здійснює прийом пацієнтів хірургічного профілю. Володіє сучасними методами діагностики і лікування профільних пацієнтів (проктологія, флебологія, загальна хірургія). Проводить такі оперативні втручання і маніпуляції: ендовенозна лазерна коагуляція, медикаментозне склерозування вен нижніх кінцівок, плевральна пункція, видалення кліща, розтин глибокого гнійника, лікування врослого нігтя, пластика дефекту шкіри, лапароцентез, видалення пухлин м'яких тканин та ін. Лікар також спеціалізується на проведенні УЗД

Перевірені відгуки про лікаря 35 відгуків

Егор 17 Лютий 2022
Достаточно квалифицированный специалист, знает свою работу, максимально доступно все объяснил, качественно справился со своими обязанностями и назначением по лечению, буду у доктора оперироваться
Інна 15 Лютий 2022
Елена 04 Січень 2022
Врач внимательный, всё прошло хорошо, в случае нужды, буду обращаться ещё. Всем рекомендую.
Ольга 29 Грудень 2021
Валерія 20 Грудень 2021
Наталья 24 Листопад 2021
Марина 22 Листопад 2021
Руслан 19 Листопад 2021
Анастасия 16 Листопад 2021
Елизавета 11 Листопад 2021
Дуже задоволені прийомом, лікар компетентний, все в міру, все пояснює, на всі запитання відповідає.