Сторінка 7: Дитячі Неврологи в Києві

Лікар Невролог Київський Вадим Вікторович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні та реабілітації пацієнтів з нервово-психологічними розладами. Працює з проблемами в розвитку дітей до 1-го року, затримкою моторного і мовного розвитку. Займається лікуванням порушення сну у дітей, головних болів, занепокоєння, гіперактивність.
КДЦ Шевченківського району, філіал №9
вул. Салютна, 23ана карті
Шевченківськийм. Нивки
Лікар Фізіотерапевт, Реабілітолог, Невролог Шевченко Оксана Валентинівна на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар-фізіотерапевт, реабілітолог, невропатолог вищої категорії
Лікар Невролог Холодницька Ольга Ігорівна на Doc.ua
Ольга Ігорівна займається лікуванням дітей із захворюваннями нервової системи, епілептичними захворюваннями, спадковими хворобами, з ураженням центральної нервової системи. Особливий професійний інтерес лікаря - лікування головного болю в дитячому віці
Добробут «Дитяча клініка на Лівому березі»
вул. Драгоманова, 21-Ана карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Невролог Голубєва Інна Миколаївна на Doc.ua
Висококваліфікований фахівець, до пріоритетних напрямків якого входить діагностика і лікування перинатального ураження центральної нервової системи у новонароджених, судомних станів епілептичної і не епілептичної етіології гіперкінезів, синдрому Жиль де ля Туретта і інших патологій так чи інакше зачіпають область дитячої неврології
Лікар Невролог Костюкова Дарія Миколаївна на Doc.ua
Дарія Миколаївна — лікар першої категорії, невролог, неонатолог, УЗД-фахівець, лікар функціональної діагностики. Спеціалізується на лікування таких захворювань, як: безсоння, вегетосудинна дистонія, вроджені аномалії нервової системи, мігрень, невроз та інші
Лікар Невролог, Педіатр Щувайло Діна Олександрівна на Doc.ua
Діна Олександрівна веде прийом дітей з народження, проводить консультації і профогляд здорових дітей, передчасно народжених, з вродженими вадами розвитку центральної нервової системи, а також лікує головний біль різного генезу, мігрень, втрати свідомості, судоми різного генезу, скелетні, м'язові болі
Лікар Невролог, УЗД-фахівець, Неонатолог Костюкова Дарія Миколаївна на Doc.ua
Дарія Миколаївна - спеціаліст з дитячої неврології, займається діагностуванням, лікуванням, а також ранньою реабілітацією дітей, які перенесли перинатальні ураження нервової системи. Також доктор Костюкова спеціалізується на оцінці неврологічного та психо-моторного стану у недоношених і незрілих дітей. Діагностує і лікує порушення сну у дітей різного віку. Активно відвідує науково-практичні конференції з неонатології, неврології та педіатрії
Лікар Невролог Тоцька Марина Олександрівна на Doc.ua
Кваліфікований невролог виконує діагностику і лікування спадкових і набутих захворювань нервової системи. Проводить професійне дослідження патологічних рефлексів всіх груп і оцінку вестибулярного апарату. У своїй роботі використовує методи консервативної терапії за протоколами. Лікує захворювання хребта, наслідки інсульту, мігрень, нейропатії, міофасціальний синдром і ін
Лікар Невролог Таран Людмила Миколаївна на Doc.ua
Дитячий невролог, має вищу категорію, фахівець в області лікування енурезу, мігрені, неврозу, дитячого церебрального паралічу. Проводить транвертебральну і транскраніальну мікрополярізацію, володіє методами краніо-сакральної терапії (остеопатичні методи) і ін.
КДЦ Святошинського району, філіал №2
ул. Василия Кучера, 5на карті
Святошинськийм. Святошин
Лікар Невролог, Педіатр Бруханська Тетяна Любомирівна на Doc.ua
Лікар проводить діагностику і лікування новонароджених дітей з перинатальною патологією, катамнестичне спостереження. Тетяна Любомирівна здійснює профілактику, діагностику та лікування захворювань нервової системи у дітей