Лікар Невролог Берегела Ольга Василівна на Doc.ua

Відгуки про Берегела Ольга Василівна

Дитячий невропатолог. Спеціалізується на неврологічних порушеннях і захворюваннях у дітей з народження і до повноліття. Лікар знаходить підхід до кожного малюка, тому увесь прийом проходить легко і комфортно

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Нікіта 21 Березень 2024
Дуже все сподобалося на візиті. Все пройшло чудово. Лікар дуже добрий, кваліфікований фахівець. Саме знайшли цього лікаря випадково, але дуже тепер задоволені що попали саме до цього спеціаліста.
Радіон 24 Лютий 2024
На прийом записували дитину, лікарка сподобалася, має підхід до пацієнтів, все добре, дякую.
Назар 18 Січень 2024
Гарний лікар, дала поради що потрібно робити. У нас невеликий досвід звернень до лікарів, але ми прислухаємось до лікарів. Лікар дала рекомендації, будемо виконувати. Прийомом і лікарем задоволені
Неллі 05 Грудень 2023
Лікарка чудова, чуйна, уважна, компетентна, не маю жодних зауважень, були на прийомі з дитиною і всім задоволені. Дякую!
Соломія 02 Грудень 2023
Лікарці найвища оцінка, на прийомі була дитина і ми задоволені компетентним підходом лікарки, дякую!
Діана 01 Липень 2023
Лікар дуже кваліфікований, нам подобається як лікар нас веде в лікуванні
Михаил 04 Грудень 2021
Анна 25 Вересень 2021