Сторінка 12: Дитячі Неврологи в Києві

Лікар Невролог, Кінезітерапевт Качанів Руслан Станіславович на Doc.ua
Лікар-кінезітерапевт, невролог, спеціалізується на лікування викривлень хребта, міжхребетних гриж, остеохондрозу, радикуліту, а також проводить реабілітацію після травм і операцій на хребті кінезітерапевтичними методами.
Лікар Невролог Булавінська Ольга Петрівна на Doc.ua
Ольга Петрівна – дитячий лікар невролог із 14 річним стажем роботи. Спеціалізується на лікуванні хвороб центральної та периферичної нервової системи
Лікар Невролог Ізмаїл Оксана Віталіївна на Doc.ua
Оксана Віталіївна займається проведенням діагностики та комплексного лікування дітей із захворюваннями нервової системи, серед яких різноманітні тики, неврозоподібні стани, болі в спині, наслідки закритих черепно-мозкових травм і інші порушення. Також складає оцінку психомоторного розвитку у дітей до 1 року
Лікар Невролог Тишковець Ольга Ігорівна на Doc.ua
Лікар-невролог спеціалізується на корекції наслідків перинатальних уражень нервової системи, ДЦП, епілепсії, головних болів у дітей, тиків, розладів аутичного спектру та інших хвороб дитячої нервової системи. Ольга Ігорівна також діагностує і лікує синдром дефіциту уваги і гіперактивність. Приймає пацієнтів з народження і до 18 років, в тому числі, передчасно народжених
Лікар Невролог Губа  Владислава Сергіївна на Doc.ua
Владислава Сергіївна проводить амбулаторний прийом пацієнтів як дорослих, і дітей від народження. Займається лікуванням та діагностикою пацієнтів з неврологічними захворюваннями. Також лікар-невропатолог надає допомогу хворим при різко виражених больових синдромах. Здійснює виїзні консультації додому, проводить профілактичні огляди.
Лікар Невролог Головатюк Ірина Володимирівна на Doc.ua
Ірина Володимирівна – дитячий невролог
Лікар Педіатр, Невролог Вишинська Віктория Вікторівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на педіатрії та неврології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання та патології, як: грип, бронхіт, коліт, вітряна віспа, ангіна, анемія
Лікар Невролог Тишковець Ольга Ігорівна на Doc.ua
Лікар невролог Тишковець Ольга Ігорівна має великий досвід роботи, проводить консультативні прийоми, діагностику і лікування таких захворювань і патологій, як: епілепсія, тикозні розлади, перинатальне ураження головного мозку, ДЦП, розлади аутистичного спектру, СДУГ та ін.
Френдлік, дитяча клініка Михаила Максимовича
ул. Каховская, 60 на карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Невролог Шаленко Ольга Володимирівна на Doc.ua
Шаленко Ольга Володимирівна
Кваліфікований фахівець, який займається діагностуванням та лікуванням гострих порушень мозкового кровообігу, нейродегенеративних захворювань, різних больових синдромів та інших патологій неврологічного характеру у дітей і дорослих
Лікар Педіатр, Невролог Сухоручкіна Оксана Володимирівна на Doc.ua
Дитячий невролог Cухоручкіна Оксана Володимирівна працює з діагностикою та лікуванням таких захворювань у дітей: нервово-м'язові захворювання, епілепсії, тіки, поведінкова неврологія (синдром дефіциту уваги з гіперактивністю, енурез, енкопрез), наслідки перинатального ушкодження центральної нервової системи. Крім цього лікар Оксана Володимирівна веде медичний нагляд за часто хворіють дітьми.
Mali (Малі)
Консультация педиатра – 250 грн. Консультация невролога – 300 грн.
вул. Вишгородська, 45на карті
Оболонськийм. Мінська