Сторінка 11: Дитячі Неврологи в Києві

4.6
Лікар Невролог, Психолог Бабій Ігор Петрович на Doc.ua
Лікар-невролог, клінічний психолог спеціалізується на лікуванні психоневрологічних і ангіоневрологічних захворюваннях. Володіє методами кінезітерапії, рефлексотерапії і різними техніками мануальної терапії та масажу. Проводить неврологічний огляд дорослих і дітей, ультразвукове дослідження. Використовує в цілях діагностики капіляроскопію, електрокардіографію, електроенцефалографію
4.2
Лікар Невролог Шуйська Ірина Геннадіївна на Doc.ua
Лікар займається оцінкою розвитку нервової системи у дітей, виявляє симптоми ураження у дітей в перинатальному періоді. Проводить діагностику і лікування дитячого церебрального паралічу, мігрені, неврозоподібних станів, епілепсії та ін. Також працює з пароксизмальними станами і здійснює реабілітацію
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
4.1
Лікар Лікар функціональної діагностики, Невролог Криворучко Володимир Станіславович на Doc.ua
Володимир Станіславович - професіонал в галузі дитячої неврології. Виконує електроміографію стимуляційних і голкову. Призначає фізіотерапевтичне лікування пацієнтам зі скаргами на біль спині і шиї, мігрені. Надає допомогу при епілептичних припадках і судомах, інфекційних ураженнях нервової системи
Неврологічна клініка доктора Яценко
вул. Богомольця, 4на карті
Печерськийм. Палац Спорту
Лікувально-діагностичний центр АДОНІС на Григоренка
проспект П. Григоренка, 22/20на карті
Дарницькийм. Позняки
2.2
Лікар Невролог Козачок Тетяна Іванівна на Doc.ua
Лікар-невролог після попередньої консультації та діагностики проводить курс лікування із застосуванням голкорефлексотерапії, лазеротерапії, точкового масажу. Надає допомогу хворим з дегенеративно-дистрофічними, судинними, демієлінізуючими захворюваннями центральної і периферичної нервової системи, спадковою патологією та ін. Має досвід роботи в медицині невідкладних станів. Приймає дітей з 6 років і дорослих
Лікар Невролог Бірюкова Ірина Степанівна на Doc.ua
Доктор Бірюкова І.С. спеціалізується на первинній діагностиці і веденні дітей з вродженою чи набутою в процесі росту і розвитку неврологічної патологією, включаючи наслідки родових травм, епілепсію, недорозвинення мови, ДЦП, гідроцефалію, тики та ін.
Лікар Невролог Брагіна  Надія  Вадимівна  на Doc.ua
Лікар Невролог Квашук Антоніна Володимирівна на Doc.ua
Дитячий невролог проводить консультативні прийоми дітей віком від народження до 18 років, призначає додаткові методи дослідження (УЗД судин голови і шиї, нейросонографію, ЕЕГ, МРТ, СКТ, лабораторні дослідження) і трактує їх. Лікує головні болі, вегетативні дисфункції, наслідки ЧМТ, церебро-васкулярні захворювання
КДЦ Шевченківського району, філіал №8
вул. Білоруська, 11на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Невролог Ярмолюк Тамара Петрівна на Doc.ua
Дитячий невролог займається ранньою діагностикою та лікуванням органічних пре- і перинатальних уражень нервової системи, затримки психічного та мовного розвитку, пароксизмальних станів, наслідків перенесених інфекційних, судинних і травматичних уражень нервової системи, невротичних розладів
Центр «Дитинологія особливого розвитку» на Оболоні
просп. Героїв Сталінграда, 4, корпус 5на карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Невролог Чевокіна  Тетяна  Михайлівна на Doc.ua
Європейська фізіотерапевтична діагностика сенсо-моторного розвитку дітей раннього віку, Войт-діагностика і Войт-терапія, робота з Бобат-концепції, орофаціальна терапія по Кастільо Моралес у дітей з порушенням харчової поведінки, діагностика порушень сенсорної інтеграції та їх корекція.
Лікар Невролог Чорновол Валентина Борисівна на Doc.ua
Дитячий невролог вищої категорії займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань нервової системи у дітей. Проводить реабілітацію після перенесених захворювань, лікування дітей з перинатальним ураженням нервової системи відновного періоду. Веде профілактичне спостереження доношених дітей з місяця до року і недоношених дітей з місяця до двох років. Займається лікуванням таких патологій, як: дитячий церебральний параліч, наслідки черепно-мозкової травми, нейроциркуляторна дистонія, цефалгії
Центр «Дитинологія особливого розвитку» на Оболоні
просп. Героїв Сталінграда, 4, корпус 5на карті