Сторінка 5: Дієтологи в Києві

Лікар Дієтолог Бенедищук  Ганна Борисівна на Doc.ua
Проводить консультативний прийом щодо лікувального харчування та основ здорового харчування, щодо зменшення та набору ваги, складання індивідуальних раціонів. Допомагає позбутись надлишкової маси тіла, ожиріння, порушення обміну речовин.
Лікар Гастроентеролог, Дієтолог, УЗД-фахівець, Сімейний лікар Зябченко Руслана Ібрагімівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Руслана Ібрагімовна проводить ультразвукові дослідження внутрішніх органів і систем. Дає експертну оцінку результатам УЗ-діагностики.
Лікар Дієтолог, Нутриціолог Кравченко Яна Леонідівна на Doc.ua
Спеціаліст в області естетичної дієтології. Консультує пацієнтів з питань безпечного зниження ваги, оздоровлення раціону харчування, корекції фігури. Дієтолог-консультант при створенні телепередач на телеканалах 1 + 1, Інтер, КРТ, 5 канал, ТРК Україна, Новий канал. Автор статей для численних інтернет-видань і друкованих журналів.
Лікар Дієтолог, Сімейний лікар, Нутриціолог Поліщук Ліліана Шахмирівна на Doc.ua
Сімейний лікар, дієтолог, нутриціолог. Лікар проводить планові огляди, збирає анамнез, визначає необхідність проведення лабораторних та інструментальних досліджень. Лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, серцево-судинні патології та хвороби дихальної системи. Займається розробкою раціону харчування для пацієнтів.
Лікар Дієтолог Ласкова Таміла Володимирівна на Doc.ua
Лікар Дієтолог, Трихолог, Дерматовенеролог, Кінезітерапевт, Остеопат, Нутриціолог Громович Катерина Володимирівна на Doc.ua
Катерина Володимирівна спеціалізується на дерматовенерології, трихології, кінезіотерапії та нутріціології