Сторінка 5: Дієтологи в Києві

Лікар Гастроентеролог, Дієтолог Динник Наталія Вікторівна на Doc.ua
Наталія Вікторівна займається терапією широкого спектра гастроентерологічних хвороб. Проводить діагностику і лікування хронічних захворювань печінки. Складає індивідуальні програми харчування, використовує методики спортивної дієтології.
Лікар Гастроентеролог, Дієтолог, УЗД-фахівець Цис Олексій Вікторович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на гастроентерології та дієтології. Проводить консультативний прийом, огляд, біоімпедансну діагностику. Лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, а саме: стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки, підшлункової залози, печінки, тонкого і товстого кишечника, прямої кишки, біліарної системи
Лікар Дієтолог Мелимука Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Доктор займається веденням пацієнтів і призначенням індивідуальної дієтичної програми при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, нервової, серцево-судинної, репродуктивної системи, алергії, харчової непереносимості, захворюваннях шкіри, нирок, щитовидної залози.
Лікар Дієтолог Шейко Дарія Олександрівна на Doc.ua
Лікар Гастроентеролог, Дієтолог, Нутриціолог, УЗД-фахівець Єрмолаєва Вікторія Леонідівна на Doc.ua
Дитячий гастроентеролог, займається лікуванням функціональних порушень шлунково-кишкового тракту, а також органічних розладів органів травлення. Лікує гастрит, панкреатит, дисбактеріоз, алергію, кропив'янку та ін.
Лікар Гастроентеролог, Дієтолог, Терапевт Смірнова Галина Іванівна на Doc.ua
Експерт в лікуванні і профілактиці захворювань терапевтичного профілю. Працює в наступних напрямках: гастроентерологія, пульмонологія, дієтологія.
Лікар Гастроентеролог, Ендоскопіст, Дієтолог Несвіт Людмила Анатоліївна на Doc.ua
Людмила Анатоліївна є прогресивним фахівцем в області гастроентерології та ендоскопії. Займається веденням пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, скринінгом раннього раку шлунково-кишкового тракту. Володіє методиками визначення хелікобактерної інфекції, ph-метрії.
Персомед
Консультация гастроэнтеролога (первичная) с назначением схемы лечения – 250 грн. Консультация диетолога – 300 грн.
вул. Оноре де Бальзака, 4на карті
Деснянськийм. Дарниця
Лікар Дієтолог Антонюк Сергій  на Doc.ua
Кардіолог за освітою і дієтолог за покликанням, Сергій Антонюк сам був повним, але зумів схуднути на 70 кг і, спираючись на своїй медичний досвід, розробив власну здорову методику позбавлення від зайвої ваги. Вона заснована виключно на наукових знаннях і вже допомогла десяткам пацієнтів. Лікар працює виключно за принципом - оплата після досягнення результату!
Кабінет здоров'я и коррекції ваги лікаря Антонюка
Первичная консультация!
вул. Хрещатик 7/11на карті
Шевченківськийм. Хрещатик
Лікар Дієтолог, Ендокринолог Шлапак Ірина Олександрівна на Doc.ua
Лікар-ендокринолог, лікар-дієтолог, має досвід ведення хворих ендокринологічного, диєтологічного, гастроентерологічного, пульмонологічного, кардіологічного профілю.
Євромед
Повторно - 250 грн.
ул. Ярослава Ивашкевича, 6/8Ана карті
Оболонь
Лікар Терапевт, Дієтолог, Нутриціолог Фоміна Ірина Кимівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дієтології, нутриціології та іридодіагностиці. Проводить консультації по збалансованому харчуванню для попередження хронічних захворювань: цукрового діабету, імунодефіциту, ожиріння, захворювань щитовидної залози, серцево-судинних захворювань (гіпертонічна хвороба, кардіосклероз, ішемічна хвороба серця, атеросклероз судин головного мозку та ін.), хвороб кістково-м'язової системи та ін. Здійснює перебудову генетичної схильності організму, працює над попередженням передчасного старіння і продовженням акти
Консультативно-інформаційний кабінет «Здоров'я»
вул. Кошиця, 7-Ана карті
Дарницькийм. Харківська
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 9 chevron_right