Сторінка 4: Дієтологи в Києві

Лікар Дієтолог Антонюк Сергій на Doc.ua
Кардіолог за освітою і дієтолог за покликанням, Сергій Антонюк сам був повним, але зумів схуднути на 70 кг і, спираючись на своїй медичний досвід, розробив власну здорову методику позбавлення від зайвої ваги. Вона заснована виключно на наукових знаннях і вже допомогла десяткам пацієнтів. Лікар працює виключно за принципом - оплата після досягнення результату!
Лікар Дієтолог, Ендокринолог Шлапак Ірина Олександрівна на Doc.ua
Лікар-ендокринолог, лікар-дієтолог, має досвід ведення хворих ендокринологічного, диєтологічного, гастроентерологічного, пульмонологічного, кардіологічного профілю.
Лікар Дієтолог, Терапевт, Нутриціолог Фоміна Ірина Кимівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дієтології, нутриціології та іридодіагностиці. Проводить консультації по збалансованому харчуванню для попередження хронічних захворювань: цукрового діабету, імунодефіциту, ожиріння, захворювань щитовидної залози, серцево-судинних захворювань (гіпертонічна хвороба, кардіосклероз, ішемічна хвороба серця, атеросклероз судин головного мозку та ін.), хвороб кістково-м'язової системи та ін. Здійснює перебудову генетичної схильності організму, працює над попередженням передчасного старіння і продовженням акти
Лікар Дієтолог, Хірург, Ендоскопіст, Нутриціолог Кобзар Олексій Дмитрович на Doc.ua
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні і профілактиці захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, ожиріння і анорексії, інфекційних захворювань, онкології. Проводить підбір і складання правильних схем дієтичного харчування як для хворих, так і для здорових людей, призначення нутрієнтів в лікувальній дозі
Лікар Дієтолог, Нутриціолог Яковенко Олена Михайлівна на Doc.ua
Практикуючий дієтолог, засновник і провідний фахівець «Центру дієтології та омолодження», фітнес інструктор, сертифікований тренер з підготовки інших фахівців до роботи з програмами раціонального харчування.
Лікар Дієтолог, Психолог, Ендокринолог Цаленчук Игорь Иосифович на Doc.ua
Лікар Дієтолог, Реабілітолог Карнаух Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на фізичній реабілітації. Проводить індивідуальне консультування, кінезіотерапію, реабілітацію, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: тривожні, депресивні, соматоформні розлади, панічні атаки, порушення харчової поведінки
Лікар Дієтолог, Ендокринолог, Нутриціолог Філіштинська Катерина Сергіївна на Doc.ua
Лікар-дієтолог, ендокринолог з 10-річним стажем роботи
Лікар Дієтолог, Ендокринолог, Нутриціолог Захарова Ірина Олександрівна на Doc.ua
Ірина Олександрівна спеціалізується на ендокринології та дієтології. Проводить консультативний прийом, огляд, призначає схему лікування. Займається лікуванням ожиріння, діабету, гіпертиреозу, гіпотиреозу та ін.
Лікар Дієтолог, Нутриціолог Терещенко Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Займається індивідуальним підбором харчування для зниження і набору маси тіла при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, дихальної системи, цукровому діабеті 1-го і 2-го типів, порушеннях функції щитовидної залози, артеріальній гіпертензії та ін. Розробляє програми раціонального і спортивного харчування, профілактики захворювань і оздоровлення організму. Навчає принципам здорового способу життя
chevron_left 4
Показати ще 6 Лікаріautorenew
5 chevron_right