Сторінка 4: Дієтологи в Києві

Лікар Дієтолог, Ендокринолог Андруліс Маріанна Ігорівна на Doc.ua
Лікар-ендокринолог, дієтолог вищої категорії, займається лікуванням захворювань щитовидної залози (хронічний, аутоімунний тиреоїдит, підгострий тиреоїдит, тиреотоксикоз, нетоксичні форми вузлового зоба, всі види гіпотиреозу), дисфункції гіпоталамуса, ендокринної офтальмопатії (тиреотоксична, посттиреотоксична)
Поліклініка для дітей та дорослих на Оболоні
Консультація ендокринолога - 670 грн. Консультація дієтолога - 730 грн.
проспект Героїв Сталінграда, 16вна карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Гастроентеролог, Дієтолог, Терапевт Романенко Мар'яна Станіславівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на гастроентерології та дієтології. Проводить консультативний прийом, діагностику та розробку індивідуального харчування, профілактику. Лікує захворювання шлунково-кишкового тракту та інших органів черевної порожнини
Лікар Дієтолог Кириленко Олександра Євгеніївна на Doc.ua
Кандидат медичних наук, лікар-дієтолог, кардіолог, УЗД-фахівець, є автором програм "Здорове харчування", "Індивідуальний підхід до корекції ваги", автором численних статей по здоровому харчуванню, ультразвуковій діагностиці, профілактичній медицині і кардіології.
Лікар Дієтолог, Гастроентеролог, Нутриціолог Незговорова Галина Андріївна на Doc.ua
Лікар проводить консультації і діагностику при порушеннях обміну речовин. Займається лікуванням хвороб шлунково-кишкового тракту - виразкової хвороби, гастриту, панкреатиту, нирок і т.д. Лікар регулярно вдосконалює свої знання, беручи участь в тренінгах і наукових семінарах. У медичній практиці лікар застосовує свої знання і досвід в поєднанні з індивідуальним підходом, що гарантує ефективне лікування.
Клініка «Борис» на м. Олімпійська
Консультація дієтолога - 730 грн.
вул. Велика Васильківська, 55 Ана карті
Печерськийм. Олімпійська
Добробут (Борис) на м. Осокорки
Консультація дієтолога - 730 грн.
пр-т Бажана, 12 ана карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Ендокринолог, Дієтолог, Нутриціолог Шелех Марина Юріївна на Doc.ua
Марина Юріївна - досвідчений лікар-дієтолог, який працює з самими різними формами ожиріння і розробляє індивідуальні програми харчування, коригує баланс мікроелементів для всіх, хто потребує спеціалізованого підходу в харчуванні: вагітних і годуючих жінок, літніх людей і спортсменів.
Лікар Дієтолог, Ендокринолог Симбирьов Едуард Юрійович на Doc.ua
Лікар-ендокринолог, дієтолог. Займається діагностикою та лікуванням ендокринних захворювань, корекцією маси тіла. Розробляє авторські програми з корекції і закріплення ідеальної маси тіла.
Уніклініка
вул. Героїв Сталінграда, 4 корпус 4на карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Гінеколог, Дієтолог, Ендокринолог Подопрєлова Олена Костянтинівна на Doc.ua
41рік досвіду
Лікар веде консультативні прийоми пацієнток, а також проводить кольпоскопію і УЗД жіночих статевих органів. Залежно від індивідуального випадку підбирає необхідні методи контрацепції і гормональної терапії. Займається лікуванням патологій шийки матки, стресового нетримання сечі, лікує порушення менструального-оваріального циклу, метаболічний синдром. Експерт європейського рівня по антивіковій терапії
Лікар УЗД-фахівець, Гастроентеролог, Кардіолог, Дієтолог Богонос Богдан Васильович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на гастроентерології, кардіології, дієтології, ультразвукової діагностики. Проводить консультативний прийом, огляд, УЗД-діагностику, електрокардіографію, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, бронхіт, серцева недостатність, ангіна, діабет та інші
Діагностичний центр «Неомедік»
ул. Сагайдачного, дом 10/5 на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Доступний лікар
Консультативный прием гастроэнтеролога - 450 грн., консультативный прием диетолога - 700 грн.
вул. Кудрявська, 31/33на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Терапевт, Ендокринолог, Дієтолог, Нутриціолог Федоренко Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Є консультантом у сфері збалансованого харчування і зниження ваги. Проводить діагностику і лікування різних форм ожиріння. Складає індивідуальну програму харчування при різних захворюваннях шлунково-кишкового тракту; для спортсменів, вагітних і годуючих. Є автором багатьох програм по корекції ваги.
Дієтологічний центр ArtDiet
вул. Оболонська, 29на карті
Подільськийм. Тараса Шевченка
Лікар Кардіолог, Дієтолог, Нутриціолог Ситник Леся Петрівна на Doc.ua
Леся Петрівна спеціалізується на лікуванні ожиріння, розробці дієтичного харчування при різних захворюваннях, а також надає консультації вагітним або жінкам, які тільки планують вагітність. Проводить нутритивну корекцію
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 9 chevron_right