Сторінка 2: Дитячі Алергологи в Києві

Сьогодні, 29 Червня
Лікар Педіатр, Алерголог Яковлєва Наталія Юріївна на Doc.ua
Яковлєва Наталія Юріївна
Лікар – кваліфікований фахівець, який займається спостереженням за дітьми грудного віку і старше. Лікар постійно вдосконалює свої знання під час навчання на семінарах в області педіатрії. Лікар лікує такі захворювання, як вітрянка, бронхіт, пневмонія, дифтерія, ГРВІ, кір, краснуха тощо. Проводить оформлення довідок в дитячі садки, в школу.
Медичний центр «ВЕРДЕ»
вул. Драгомирова, 16-Ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Виклик додому
Лікар Алерголог, Педіатр Прохорова Марія Петрівна на Doc.ua
Прохорова Марія Петрівна
Доктор медичних наук
Марія Петрівна має докторський ступінь в галузі медицини, лікар вищої категорії. Консультує дітей з алергологічною патологією, хронічними захворюваннями органів дихання. Займається розробкою схем лікування, враховуючи індивідуальні особливості кожного пацієнта
Медичний центр «Медіол»
ул. Анны Ахматовой, 30на карті
Позняки
Виклик додому
Лікар Алерголог, Імунолог Скрипка Оксана Олександрівна на Doc.ua
Пріоритетні напрямки практичної діяльності — це діагностика алергічних захворювань (молекулярна алергодіагностика, шкірні тестування), виявлення супутніх алергічних навантажень вірусами, грибками, гельмінтами; лікування і супровід АСІТ (алерген специфічна імунотерапія виявленим алергеном), а так само симптоматична терапія. Лікар виявляє аллергозахворювання на ранніх проявах, у ранньому віці і досягнення повного контролю над захворюванням, його прогресуванням і при консультуванні сім'ї. Проводить профілактику алергій. Веде прийом для дорослих і дітей з народження
Медицинский центр «МЕДПРОФЦЕНТР»
г. Борисполь, ул. Киевский шлях, 14Жна карті
Київська область
Лікар Педіатр, Алерголог Батечко  Оксана  Ярославівна на Doc.ua
Оксана Ярославівна педіатр та дитячий алерголог. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні інфекційно-запальних захворювань у дітей а також алергій
«Медіан»
вул. Ярославська, 55на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Лікар Педіатр, Алерголог Тузані Халід  на Doc.ua
Доктор спеціалізується на діагностиці та лікуванні дитячих захворювань, а також надає допомогу пацієнтам у напрямку алергології. Проводить терапію бронхіальної астми та інших внутрішніх хвороб у дітей з народження і до 18 років, виконує алергічні проби
Кіндермед
вул. Кудряшова, 20Ана карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Алерголог Позняк Ірина Іванівна на Doc.ua
Позняк Ірина Іванівна
31рік досвіду
Лікар-алерголог вищої категорії, спеціалізується на діагностиці та лікуванні різного роду алергій, за допомогою унікальної для України німецької методики біорезонансу. Приймає дітей з 3-х місяців.
Київський філіал Екос
вул. Копилівська, 1/7на карті
Подільськийм. Дорогожичі
4.5
Лікар Педіатр, Алерголог Лазарук Інна Петрівна на Doc.ua
Лікар-педіатр, дитячий алерголог, проводить педіатричний огляд, отоскопію, вакцинопрофілактику, складає індивідуальний план вакцинації. Інна Петрівна виконує лікування алергії методом аллерген- специфічної імунотерапії. Постійний учасник міжнародних з'їздів і конференцій для підвищення своєї медичної кваліфікації
Френдлік, дитяча клініка Михаила Максимовича
ул. Михаила Максимовича 3дна карті
Голосіївський
3.9
Лікар Алерголог, Сімейний лікар Котюк Віра Павлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на алергології та сімейній медицині. Кваліфікований фахівець з великим стажем роботи, який займається діагностуванням та профілактикою алергічних захворювань у дітей. Віра Павлівна має досвід роботи за кордоном, проводить комплексне лікування інсектної, харчової, лікарської, сезонної та інших форм алергії
КДЦ Шевченківського району, філіал №8
вул. Білоруська, 11на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Алерголог Колеснікова  Ольга  Леонідівна на Doc.ua
Лікар алерголог спеціалізується на діагностиці та лікуванні гострої і хронічної кропив’янки, ангіонабряку, бронхіальної астми, цілорічного та сезонного алергічного ринокон’юнктивіту, атопічного дерматиту, інсектної алергії, анафілаксії, харчової алергії, псевдоалергічних реакцій
FxMed, клініка сімейної та функціональної медицини
вул. Богдана Хмельницького, 15на карті
Шевченківськийм. Театральна