Алергологи в Полтаві

Сьогодні, 27 Вересня
Лікар Терапевт, Алерголог, Гастроентеролог Муляр Лариса Анатоліївна на Doc.ua
30 років досвіду
Дорослі
Професійний лікар-терапевт, веде і консультативний прийом в клініці, також виїжджає і додому до пацієнта при необхідності. Займається лікуванням таких захворювань, як гастрит, бронхіт, ОРЗ, пневмонія, грип, ГРВІ тощо
Лікар Алерголог, Терапевт Муляр Лариса Анатоліївна на Doc.ua
39 років досвіду
Дорослі
Лікар-терапевт, алерголог та клінічний імунолог Муляр Лариса Анатоліївна має значний стаж роботи, проводить консультативні прийоми і алергопроби. Спеціалізується на лікуванні захворювань дихальної, серцево-судинної, імунної системи, шлунково-кишкового тракту
Лікар Алерголог, Педіатр Рудяга Людмила Михайлівна на Doc.ua
25 років досвіду
Діти
Людмила Михайлівна фахівець галузі педіатрії та алергології, лікує такі хвороби як, ГРВІ, ГРЗ, нежить, бронхіт і т.д.
4.3
Лікар Алерголог, Імунолог Ляховська Наталія Володимирівна на Doc.ua
10 років досвіду
Дорослі
Наталія Володимирівна спеціалізується на алергології та імунології. Займається лікуванням алергічного сезонного риніту і кон'юнктивіту, алергічної екземи, кропив'янки, цілорічного алергічного риніту, бронхіальної астми, герпетичної інфекції, синдрому хронічної втоми та ін.
3.8
Лікар Імунолог, Алерголог Полич Тетяна Миколаївна на Doc.ua
11 років досвіду
Діти
Тетяна Миколаївна - фахівець в області дитячої імунології та алергології, лікує хронічні, запальні захворювання, різні види алергій і т.д.