Сторінка 5: Дитячі Акушери-гінекологи в Києві

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Ролдугіна Ганна Олександрівна на Doc.ua
Доктор працює як з пацієнтками, яким не виповнилося 18-ти, так і з дорослими. В діагностиці використовує УЗ-дослідження органів малого таза, кольпоскопію. Проводить радіохвильове лікування патології шийки матки, лікує безпліддя, запальні захворювання органів малого таза, порушення менструального циклу. Допомагає планувати вагітність, підібрати метод контрацепції, веде вагітності, займається пацієнтками з невиношуванням вагітності.
Лікар Акушер-гінеколог Гриневич Наталія Олександрівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, займається діагностикою та лікуванням захворювань жіночої репродуктивної системи. Веде вагітність. Консультує з приводу вибору методів контрацепції, а також грудного вигодовування. Веде прийом для дітей з 14 років
«Моя клініка» на Оболоні
Вторинна консультація 500 грн
вул. Героїв Сталінграда, 20на карті
Оболонськийм. Мінська
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог Злочевська Ірина Едуардівна на Doc.ua
Злочевська Ірина Едуардівна
Лікар акушер-гінеколог надає кваліфіковану допомогу пацієнткам із захворюваннями ендометрія, функціональними кістами, гострим аднекситом, аномальними матковими кровотечами. Відновлює оваріально-менструальний цикл, проводить видалення новоутворень жіночих статевих органів. Спеціалізується на прийомі вагітних пацієнток з патологією шийки матки
Клиника Soft Medical
вулиця Родини Крістерів, 20на карті
Подільськийм. Нивки
Лікар Акушер-гінеколог Щолокова Інна Олександрівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог Щолокова Інна Олександрівна, має великий досвід роботи. Професійно проводить такі процедури як кольпоскопія, метросальпінгографія (МСГ), радіохвильова коагуляція шийки матки, ДЕК, ін'єкції в шийку матки, діагностичні вискоблювання, поліпектомія, гідротубація, ультразвукові дослідження.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Мамолог Рубінштейн Ганна Мойсеївна на Doc.ua
Співавтор наукових публікацій у вітчизняних та міжнародних виданнях, навчальний посібник «Ведення пологів та розродження. Книга І », спеціалізується на фізіологічному пологах (природні пологи, природні пологи з рубцем на матці, з тазовим передлежанням плода), вертикальних пологах, кесаревому розтині.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Нікогосян Ельміра Арменовна на Doc.ua
Лікар-гінеколог допомагає пацієнткам з ерозією і дисплазією шийки матки, порушенням менструального циклу, загрозою переривання вагітності, матковою кровотечею, хронічним і гострим аднекситом. Діагностує хвороби ендометрія, проводить УЗД при вагітності. Крім дорослих пацієнтів, доктор також приймає дітей
4.1
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Осиповська Ганна Миколаївна на Doc.ua
Лікар-гінеколог займається лікуванням захворювань жіночої статевої системи, як у дорослих пацієнтів, так і у дітей. Веде вагітність, володіє методиками надання невідкладної медичної допомоги. Виконує лікування лейкоплакії, дисплазії матки і піхви, синехій малих статевих губ у дітей, інфекційних хвороб органів малого тазу
4.1
Лікар Репродуктолог, Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Ковалишина Наталія Василівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог і фахівець УЗ-діагностики. Займається лікуванням патологій шийки матки, запальних захворювань органів малого таза, вирішенням проблем з зачаттям, веде вагітних, проводить кріодеструкцію патологій шийки матки та ін. Також виконує УЗ-діагностику органів малого таза, органів черевної порожнини, молочних залоз, щитовидної залози і ін. Як акушер-гінеколог приймає дорослих і підлітків, як УЗ-фахівець - дорослих і дітей з 5 років.
3.4
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Мироненко Наталія Олександрівна на Doc.ua
Досвідчений лікар акушер-гінеколог, кандидат медичних наук, спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні патологій органів статевої системи у дітей і підлітків. Лікує інфекційні захворювання, які передаються статевим шляхом. Виступає з доповідями на науково-практичних конференціях і з'їздах лікарів-гінекологів
Медичний центр «ВЕРДЕ»
вул. Драгомирова, 16-Ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Психолог, Онкогінеколог, Онколог, Гінеколог Кондратюк Валентина Костянтинівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на акушерстві, гінекології, онкогінекології, УЗД-діагностики, психології. Займається лікуванням таких захворювань, як: безпліддя, ендокринні порушення, ендометріоз, лейоміома матки, пухлиноподібні яєчники, захворювання шийки матки
chevron_left
Показати ще 9 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right