Сторінка 4: Дитячі Акушери-гінекологи в Києві

Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Андрєєва Галина Миколаївна на Doc.ua
31рік досвіду
Основна сфера діяльності - лікування ендокринних захворювань жіночої статевої сфери. Займається лікуванням патологій шийки матки, жіночої безплідності, періоду клімаксу, локальних запальних процесів статевих органів. Підбирає методи контрацепції. Приймає дітей віком від 14 років.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Тріско Христина Геннадіївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, дитячий гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗ-фахівець. Консультує, проводить УЗД, виконує процедури кріодеструкції, лазерної коагуляції, аргоноплазменної коагуляції. Є консультантом з питань грудного вигодовування.
Інсайт Медікал, клініка сімейної медицини
Прием гинеколога-эндокринолога – 600 грн.
пр-т Петра Григоренка,13 Бна карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, Мамолог Кравчук Інна Іванівна на Doc.ua
Інна Іванівна є досвідченим акушером-гінекологом, гінекологом-ендокринологом, мамологом, фахівцем у сфері дитячої та підліткової гінекології. Проводить ультразвукові дослідження, терапію захворювань шийки матки та інших хвороб жіночих статевих органів. Займається лікуванням запальних, дистрофічних захворювань вульви, хронічного ендометриту, рецидивних ендо-, екзоцервіціта за допомогою плазмоліфтінгу
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Яценко Вікторія Юріївна на Doc.ua
21рік досвіду
Доктор Яценко В.Ю. - фахівець в гінекологічній ендокринології, УЗ-діагностиці, всебічній терапії гінекологічних проблем загального спектра. Авторству Вікторії Юріївни належить більш ніж 50 наукових робіт і 2 патенти на винаходи. Лікар також є дитячим і підлітковим гінекологом. Приймає пацієнток до 35 років
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Пінчук Марина Іванівна на Doc.ua
Лікар УЗД-фахівець, репродуктолог, акушер-гінеколог. Спеціалізується на лікуванні безпліддя, внутрішньоматковій інсемінації, радіохвильовому лікуванні патологій шийки матки, проводить УЗ-скринінг вагітних, вакуум-регуляцію менструального циклу. Займається інтимною пластикою: пластика малих статевих губ, хірургічна дефлорація (розтин дівочої пліви), гіменопластика (відновлення дівочої пліви)
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Титенко Аріна Юріївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, спеціалізується на дитячій і підлітковій гінекології. Займається питаннями гінекології та ендокринології дитячого, а також підліткового віку.
Лікар УЗД-фахівець, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, Акушер-гінеколог, Ендокринолог Танько Ольга Петрівна на Doc.ua
Лікар має великий досвід роботи в гінекології, репродуктивній ендокринології. Спеціалізується на виконанні втручань вагінальним доступом (гістеректомії, пластичні операції) і абдомінальним доступом із застосуванням ендоскопічних технологій і навичок естетичної гінекології. Володіє навичками проведення патологічних пологів, виконання оперативних втручань при екстрених акушерських ситуаціях
Лікар Гінеколог-ендокринолог, Акушер-гінеколог Ткачук Марина Олександрівна на Doc.ua
Висококваліфікований гінеколог, спеціалізується на діагностиці та терапії ендокринних порушень у жінок репродуктивного віку, в період менопаузи. Володіє різними сучасними методами обстеження та лікування патологій шийки матки, ендокринної патології (дисфункція яєчників, гіперандрогенії, аденоміоз, гіперпролактинемії, безпліддя, міома матки, новоутворення яєчників, клімактеричні постменопаузальні порушення та ін.), Питаннями планування вагітності
Віта Медікал (Vita Medical) на Оболоні
Повторный прием – 300гривен.
вул. Зої Гайдай, 5ана карті
Оболонськийм. Мінська
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог Ярошовець Наталія Сергіївна на Doc.ua
Наталія Сергіївна — акушер-гінеколог і лікар пренатальної діагностики. Спеціалізується на лікуванні патологій шийки матки, спостерігає за вагітністю, включаючи складні випадки з патологіями плоду. Надає медичні послуги з проведення УЗД органів черевної порожнини та нирок, органів малого таза, молочних залоз і щитовидної залози
КДЦ Святошинського району, філіал №1
ул. Чернобыльская, 5/7на карті
Святошинськийм. Академмістечко
Лікар Акушер-гінеколог Левчук Вікторія Володимирівна на Doc.ua
Лікар займається діагностикою і лікуванням таких захворювань і патологій, як: інфекції які передаються статевим шляхом, кісти та абсцеси бартолінової залози, патології шийки матки, порушення менструального циклу, опущення стінок піхви, кіста яєчників, патологія ендометрія, лейоміома матки, клімактеричні порушення, ендокринні порушення в гінекології. До компетенція лікаря також входить ведення вагітності і планування вагітності
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right