Харків

Сторінка 2: Кардіологи в Харкові

Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Шмідт Олена Юріївна на Doc.ua
Консультація від800 грн
Лікар-кардіолог вищої категорії. Досвід роботи у відділенні функціональної діагностики та кардіології, Центральна клінічна лікарня №1 філії «Центр охорони здоров'я» ПАТ «Укрзалізниця» Загальний медичний стаж - 20 років Спеціалізація: • Функціональна діагностика • Кардіологія
Лікар Кардіолог Шаньшина  Юлія  Михайлівна на Doc.ua
Консультація від450 грн
Юлія Михайлівна - лікар кардіолог. Спеціалізується на лікуванні гіпертонічної хвороби, ішемічної хвороби серця, фібриляцій передсердь, хронічній серцевій недостатності. Лікар проводить первинний огляд, оцінку додаткових методів обстеження, призначення лікування, динамічне спостереження.
Лікар Кардіолог, Терапевт Нагірна Валентина Геннадіївна на Doc.ua
Доктор Нагірна займається наглядом і лікуванням пацієнтів, що мають проблеми з серцево-судинною системою, органами дихання, нирок і ін., реабілітацією після перенесених захворювань. Практикує системний підхід в лікуванні пацієнта.
Лікар Кардіолог Лесунова Лідія Олексіївна на Doc.ua
Кардіолог вищої категорії, заслужений лікар України. Практикує системний підхід в лікуванні пацієнта.
Лікар Кардіолог Коновалова Наталія Вікторівна на Doc.ua
Лікар кардіоревматолог дитячий вищої категорії, фахівець в області лікування кардіоревматологічних захворювань у дітей і підлітків. Для точної діагностики проводить кардіограму.
Лікар Кардіолог Бортна Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Тетяна Миколаївна є досвідченим лікарем-клініцистом, має величезний досвід роботи з дорослими пацієнтами та особами похилого віку, у яких діагностовано поліорганна патологія.
Лікар Кардіолог Білоусова Світлана Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-кардіолог, володіє навичками з діагностики та лікування найбільш поширених кардіологічних захворювань (гіпертонія, стенокардія, ішемічна хвороба серця, аритмія, міокардит та ін.).
Лікар Кардіолог, Аритмолог Вишнякова Наталя Іванівна на Doc.ua
Іванівна Вишнякова Наталія Іванівна – кардіолог-аритмолог. Проводить діагностику та лікування пацієнтів з нейроциркуляторною дистонією, гіпертонічною хворобою, ішемічною хворобою серця, серцевою недостатністю, постінфарктним кардіосклерозом, порушення ритму
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Галімова Оксана Іванівна на Doc.ua
Оксана Іванівна лікар кардіолог і фахівець функціональної діагностики. Проводить діагностику і лікування пацієнтів з нейроциркуляторною дистонією, гіпертонічною хворобою, ішемічною хворобою серця, серцевою недостатністю, постінфарктним кардіосклерозом, гіперхолестеринемією.
Лікар Кардіолог, Терапевт, УЗД-фахівець Ольховський Дмитро Васильович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-кардіолог, терапевт, лікар УЗД, кандидат медичних наук, головним напрямком діяльності якого є лікування всіх поширених кардіологічних хвороб. Усуває захворювання дихальної, серцево-судинної і травної систем.
chevron_left 2 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew