Дніпро
Лікар Кардіолог Рязанова Олена Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Рязанова Олена Вікторівна

Доктор спеціалізується на кардіології. Веде консультативний прийом, проводить ЕКГ, Холтер-ЕКГ, ДМАТ. Займається лікуванням таких захворювань, як: ішемічна хвороба серця, стенокардія, артеріальний тиск, пороки серця, профілактична кардіологія. Надає оцінку передопераційного ризику при операціях на серці та судинах

Перевірені відгуки про лікаря 29 відгуків

Богдан 02 Травень 2024
Сергій 21 Березень 2024
Лікарка дуже сподобалась як людина та як спеціаліст, все було інформаційно, зрозуміло, огляд пройшов добре.
Елена 28 Грудень 2023
Все нормально, не погано пройшов візит, надіюся назначення яке надав лікар допоможе.
Олександра 14 Грудень 2023
Грамотна, досвідчена лікарка, все пояснила, відповіла на запитання, призначила лікування, я задоволена візитом та сподіваюся на гарний ефект від лікування.
Сергій 17 Жовтень 2023
Залишились задоволені консультацією - мені сказали що із серцем мого сина великі проблеми, але Олена Вікторівна мені трошки заспокоїла нерви, та й взагалі, хороше відношення в неї до людей.
Василий 01 Червень 2023
Ніна 25 Лютий 2023